Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Smulki furnitūra

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Nuo: 0,03€
Nuo: 0,01€
Puslapiai:

Visiems baldų gamintojams, pasidaryk pats projektų entuziastams ar interjero apdaila užsiimantiems reikalinga ir smulki furnitūra. Šios prekės padeda pasiekti norimą išbaigtumą, sutvirtinti detales, apsaugoti paviršius nuo pažeidimų, praplėsti baldo funkcionalumą, sutvirtinti ar atlikti sugedusios dalies keitimą ar remontą. „Ulmo“ el. parduotuvės asortimente yra labai platus smulkios furnitūros pasirinkimas. Visas prekes galėsite įsidėti į krepšelį bei pasirinkti sau patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą.

Kaip pasirinkti tinkamą smulkią furnitūrą?

Renkantis tinkamą smulkią furnitūrą baldams reikia pažinti bei įvertinti savo projekto poreikius. Turite pradėti nuo medžiagos, iš kurios pagamintas baldas, įvertinimo. Pavyzdžiui, metalinės tvirtinimo detalės gali būti tinkamesnės sunkesniems baldams ir sunkiems tvirtinimams, o plastikinės - lengvesnėms ir ne itin tankioms medžiagoms.

Paieškas labai palengvina mūsų elektroninės parduotuvės prekių kategorizavimas. Konstrukciniams sujungimams pasirenkamos tvirtos baldų tvirtinimo detalės ir tvirtinimo kampai. Tai gaminiui suteikia stabilumo ir užtikrina ilgaamžiškumą.

Jei rūpi estetika, parduodami ir baldiniai dangteliai, ir tvirtinimo plokštelės. Jie gali tapti estetiką gerinančiu akcentu, kuris dar turi ir funkcionalią paskirtį.

Rinkdamiesi furnitūros elementus nepamirškite ir jų matmenų.

Kas yra smulki furnitūra?

Smulki furnitūra – tai įvairios, dažniausiai ir smulkių matmenų, ir nebūtinai lengvai pastebimos, tačiau be galo svarbios detalės baldų konstrukcijoje. Jūsų patogumui, visos smulkios furnitūros prekės mūsų asortimente yra patogiai suskirstytos į kategorijas. Taip jūs galite atsidaryti aktualiausią kategoriją ir per trumpiausią laiką rasti tai, ko labiausiai reikia užuot naršę po visą sąrašą. Šiuo metu smulkios furnitūros asortimente didžiausią dalį sudaro šios prekės:

 • Baldų tvirtinimo detalės

 • Sujungimai baldams

 • Tvirtinimo kampai

 • Tvirtinimo elementai

 • Spynos baldams

 • Baldiniai dangteliai

 • Tvirtinimo plokštelės

 • Tvirtinimo juosta

 • Tvirtinimo varžtai

 • Plastikinės tvirtinimo detalės

 • Veidrodžio tvirtinimo detalės

Kiekviena prekė turi savo puslapį. Jį atsidarius galite iš karto matyti, kokie yra elemento matmenys ar kokios – svarbiausios techninės savybės.

Kam naudojama smulki furnitūra?

Smulkioji furnitūra yra neatsiejama nuo baldų gamybos, tobulinimo ir remonto.

Baldų tvirtinimo detalės sutinkamos staluose, kėdėse ir lentynose. Jos leidžia tvirtai sujungti kelis ar daugiau baldinių komponentų su paviršiais ar atrama. Sujungimai baldams – sprendimai, leidžiantys sujungti ir sutvirtinti baldinius komponentus, tarpusavyje.

Kiti tvirtinimo kampai ir elementai suteikia konstrukcinę atramą lovoms, stalams ir spintoms, užtikrindamos, kad jos atlaikytų kasdienį naudojimą bei išliktų funkcionalios. Tvirtinimo kampai ir tvirtinimo elementai sustiprina knygų spintų ir pramogų centrų ilgaamžiškumą. Spynos baldams prideda saugumo, nes leidžia apsaugoti lentynų ar net prekybos vietoje esančių lentynų turinį.

Tai – tik dalis furnitūros, kurią galima panaudoti. Visi smulkios furnitūros elementai turi savo paskirtį, tad nepriklausomai nuo to, kokį projektą norite įgyvendinti, čia bus jam tinkami sprendimai.

Plačiau