Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Kabliukai rūbams

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Tvarkingas drabužių laikymas svarbus ne tik dėl bendros tvarkos. To reikia ir patiems drabužiams, jei norime, kad jie nesiglamžytų, nesiteptų ar netrukdytų buičiai. Būtent dėl to reikalingi patikimi ir kokybiški furnitūros elementai, kaip kad kabliukai drabužiams. Internetu, iš „Ulmo“ el. parduotuvės galite įsigyti įvairių formų baltus, juodus, auksinės ar kitų spalvų kabliukus savo drabužiams. Juos patogiai sumontuosite savo namuose, komercinėse patalpose ar kituose objektuose, kur kyla poreikis kabintis rūbus, aksesuarus.

Kiekvienas kabliukas turi savo puslapį. Jį atsidarius galite sužinoti ne tik kainas, bet ir matmenis, o tai labai svarbus akcentas, kai galvojate apie montavimą. Atkreipkite dėmesį į informaciją kataloge – galbūt kažkurie parduodami su akcija? Tada įsigyti apsimoka dar labiau.

Kaip išsirinkti tinkamus kabliukus rūbams: patarimai ir gudrybės

Kadangi mūsų el. parduotuvėje yra tikrai platus pasirinkimas, žinoti, kurie kabliukai, pakabos ar rankenėlės – tinkami, nebūtinai bus labai paprasta. Tačiau mes turime keletą patarimų, kurie galėtų padėti ieškant kabliukų:

  • Pasirinkite tinkamą aukštį kabliukams, rankenėlėms ar pakaboms (jis turėtų būti maždaug akių lygyje);

  • Rinkitės jums labiausiai patinkančią arba bendrą interjero schemą papildančią spalvų gamą – tai gali būti akcentinė spalva arba gražiai su bendra schema kontrastuojantis tonas;

  • Svarbu, kad furnitūros elementų linijos ir formos derėtų prie likusio interjero. Suapvalintos formos labiau simbolizuoja klasiką, o griežtesnės, paprastesnės linijos – modernumą. Asortimente yra patys įvairiausi rūbų kabliukai, tad tikrai rasite visokių variantų.

  • Pasirūpinkite, kad kabliukų būtų pakankamai. Paprastai reikėtų, kad prieškambaryje jų būtų ne mažiau nei 4 arba po 2 kiekvienam namų gyventojui. Darbo vietoje ar komercinėse patalpose gali pakakti po 1 kiekvienam darbuotojui ir/ar svečiui.

Kabliukai rūbams: organizuokite savo spintą ir sutaupykite vietos

Jeigu tiesiog numesime juos ant žemės, dėžių ar kitų paviršių, dauguma drabužių ims glamžytis, susilankstys ir anksčiau laiko susidėvės. Dėl to naudojami drabužių kabliukai. Ant jų galima pakabinti striukes, megztinius, paltus, net ir rankšluosčius ar kitus aksesuarus ir taip taupyti brangią erdvę ant baldų paviršių.

Spintoje pakabinus kabliukus galima net ir nedideliame plote sutalpinti didesnį kiekį daiktų. Dauguma kabliukų tvirtinasi prie sienelių ar lygių paviršių, užima nedaug vietos, tad jei siekiate padidinti drabužių laikymo organizuotumą – šie furnitūros elementai yra skirti kaip tik Jums.

Plačiau