Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Baldiniai lankstai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Spintelių funkcionalumą ir praktiškumą gerokai padidina patogus atidarymo, uždarymo mechanizmas. Baldų lankstai taip pat naudingi ir lovoms, spintoms, stalams ar kitiems baldams, stovintiems namuose, komercinėse patalpose ar net biuruose. „Ulmas“ jums siūlo galimybę patrauklia kaina pirkti itin kokybiškus, pačius įvairiausius baldams pritaikytus lankstus. Užsisakyti internetu galite ir pačius lankstus, ir priedus jiems bei papildomas detales, kurių reikia baldų funkcionalumui, gamybai ar tobulinimui. Jūsų užsakymus pristatysime visoje Lietuvoje arba paruošime atsiėmimui viename iš savo prekybos salonų.

Baldinių lankstų privalumai ir pritaikymo galimybės jūsų namuose

Baldų lankstai atlieka labai svarbų vaidmenį didinant namų baldų funkcionalumą ir gerinant estetiką. Pavyzdžiui, virtuvės spintelėse gali būti naudojami lankstai su pritraukimo, švelnaus uždarymo (soft-close) mechanizmu. Jis sumažina triukšmą ir nusidėvėjimą dėl dažno atidarymo ir uždarymo.

Svetainėje esančių spintelių funkcionalumui didinti neretai parenkami tokie lankstai baldams, kuriuos būtų galima paslėpti. Jie suteikia visą reikiamą funkcionalumą nė kiek nesumažindami estetinės vertės bei palaiko duris tinkamoje padėtyje. Miegamųjų spintose reguliuojami lankstai leidžia sulygiuoti spintos ar spintelės dureles, todėl viskas atrodo tvarkingai ir estetiškai.

Atlenkiamuose staliukuose ar baruose esantys lankstai padidina jų naudingumą, todėl jie idealiai tinka kompaktiškose valgomojo zonose, pramogų erdvėse ir atvykus svečiams. Namų biuruose rašomųjų stalų lankstai palengvina prieigą prie reikmenų.

Beveik nesvarbu kur bus panaudoti baldų lankstai, visur jie suteiks savitų privalumų. Jeigu reikia padidinti baldų funkcionalumą, rinkitės būtent juos.

Ką turėtumėte žinoti apie baldinius lankstus?

Baldų lankstai gali būti labai skirtingi ir unikalūs. Jie skiriasi dydžiu, dizainu ir funkcionalumu - nuo paslėptų, su kurių pagalba viskas atrodo švariai ir labai vientisai, iki specialių, išskirtinį funkcionalumą turinčių variantų, gerokai palengvinančių durelių uždarymą ar atidarymą.

Baldų lankstai dažniausiai gaminami iš metalo. Kaip aktyviai judinama ir apkrovą patirianti furnitūros detalė jie turėtų būti patvarūs ir tinkami nuolatiniam naudojimui. Prieš perkant reikia įsitikinti, kad baldinis lankstas atlaikys durelių svorį bei nuolatinę apkrovą. Jeigu bus perkrova, jis gali deformuotis ir nebeatlikti savo funkcijos. Na, o prastai veikiantis lankstas kenks ir plokštei bei pačiam baldui.

Paskutinis aspektas, į kurį rekomenduojame atkreipti dėmesį – montavimo paprastumas. Įsitikinkite, kad baldinis lankstas tilps jam numatytoje vietoje ir, jei jis turi sinchronizavimo, pritraukimo ar kitus mechanizmus, pasirūpinkite, kad visada būtų galimybė prieiti ir pareguliuoti.

Kaip naudoti baldinius lankstus: praktiški patarimai

Norint užtikrinti lankstų ilgaamžiškumą ir optimalų funkcionalumą, labai svarbu juos tinkamai sumontuoti bei prižiūrėti.

Pradėkite nuo to, kad montuodami, juos sulygiuotumėte bei sureguliuotumėte taip, jog durelės ar plokštės būtų tiesiai ir nesitrintų, nestrigtų. Reguliariai tikrinkite ir priveržkite lankstų varžtus, jei jie atsipalaiduos. Taip pat galite bent kartą per metus sutepti lankstus tinkamu tepalu, kad jie nestrigtų ir negirgždėtų.

Plačiau