Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Durelių lankstai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Gaminant baldus, juos restauruojant, remontuojant ar tobulinant, baldininkams, apdailos specialistams ar tiesiog mėgstantiems pasidaryk pats projektus gali būti reikalingi durų lankstai baldams. Tai – specifinis šios furnitūros rūšies tipas. Šioje prekių katalogo dalyje, „Ulmo“ el. parduotuvėje rasite viską, ko gali prireikti jūsų projektui ar užduočiai. Pasirinkimą palengvins ir tai, kad visi durų lankstai bei jų priedai turi savo prekės puslapius. Juose dažnai galima rasti papildomos, naudingos informacijos. Tačiau, jei norisi patarimo arba domina individualus pasiūlymas dideliam užsakymui, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Mūsų specialistai įvertins jūsų poreikius bei parekomenduos furnitūros sprendimus, pateiks pasiūlymus.

Kaip išsirinkti lankstus durelėms?

Renkantis tinkamus lankstus spintelių ar spintų durelėms, reikia atsižvelgti į nemažai dalykų. Tik juos patikrinus galima būti garantuotiems, kad lankstai durims tiks bei išpildys keliamus reikalavimus dėl funkcionalumo ir stiliaus - estetikos. Pirmiausia reikia nustatyti, kokio tipo dureles turite. Tai gali būti įprastos, į išorę atsidarančios durelės, persidengiančios durys, į vidų atsidarančios ar net į abi puses varstomos baldų durelės. Kiekvienam iš šių tipų gali būti reikalingi unikalūs durų lankstai.

Tam išmatuokite durelių storį ir visos spintelės dydį, kad pasirinktumėte lankstus, galinčius efektyviai išlaikyti svorį bei sukurti sąlygas lengvam atidarymui, uždarymui, laikymui.

Antras didelis privalumas – kad spintelių durelių lankstai gražiai derėtų prie viso baldo dizaino ar jam kontrastuotų. Tam yra ir skirtingų spalvų variantų. Jeigu jie pernelyg nekristų į akis bei susilietų su aplinka, galima džiaugtis gražesne estetika net ir atvėrus dureles.

„Ulmo“ el. parduotuvėje dauguma šio tipo furnitūros prekių yra suskirstytos į kategorijas. Naršydami po jas galite greičiau rasti idealų sprendimą savo svetainės, vonios kambario, namų biuro, baro ar kitos patalpos erdvėms. Ieškokite ir specialių funkcijų, pavyzdžiui, švelnaus uždarymo (pritraukimo) ar atmetimo (push-open) mechanizmų, kurie prideda funkcionalumo ir padaro baldą gerokai patogesniu naudoti. Nuspręskite, kokio atidarymo kampo jums reikia. Kai kurie durų lankstai leidžia dureles atidaryti plačiau, net iki 165 laipsnių o tai naudinga turint kampines spinteles. Kiti atsidaro mažiau.

Galiausiai, atsižvelkite į montavimo ir reguliavimo paprastumą. Per laiką lankstas gali kiek atsipalaiduoti ar išsibalansuoti. Tada būtų gerai turėti galimybę prie jo prieiti bei pareguliuoti.

Ką turėtumėte žinoti apie durelių lankstus?

Lankstas durims – specialus baldų furnitūros sprendimas, kuris turi judančias dalis, tvirtinamas prie nejudančių plokščių. Pritvirtinus, lanksto pagalba galima plokštę pajudinti ir taip, paprastas medienos ruošinys gali virsti durelėmis arba varteliais. Daug kas lankstus dar vadina vyriais, tačiau lankstas – tinkamesnis pavadinimas.

Lankstai baldų durelėms gaminami taip, kad atlaikytų begalę atidarymo-uždarymo ciklų. Kai kurie iš jų turi ir papildomo funkcionalumo, dėl kurio kiekvienas panaudojimas bus malonesnis ir suteiks didesnį komfortą, palengvins daiktų įdėjimą ar išsiėmimą iš spintelių.

Būtina paminėti tai, kad baldų lankstai durims būna skirtingų tipų bei formų. Tipas ir patogi klasifikacija mūsų elektroninėje parduotuvėje dažnai nurodo, kam skirti ir kam daugiausiai tinkami yra konkretaus tipo lankstai. Vieni, kaip šie, labiau tinka durelėms, o kiti bus specialiai pritaikyti stiklo plokštėms, baro baldams ir ne tik.

Aukštos kokybės pvz. spintų durų lankstai turi ir daugiau funkcijų, dėl kurių į juos verta investuoti. Pavyzdžiui, jeigu lankstas pats pritrauks dureles, išvengsite trankymosi triukšmo bei lengviau atliksite kasdienes užduotis.

Durelių lankstų rūšys ir jų naudojimo būdai

  • Durelių atmetėjai – tai ne lankstai, bet baldų amortizatoriai arba atidarymo/uždarymo mechanizmai. Šis furnitūros elementas paprastai turi spyruoklę ir magnetą, su kurių pagalba gali išstumti (atmesti) dureles, kai jį paspaudžiate.

  • Metaliniai lankstai – gali būti labai įvairių formų ir tipų (populiariausi – Ø35 ir Ø26 mm). Dar gali skirtis ir maksimalus kampas, kiek jis leis durelėms atsiverti. Taip pat galimi matinės ar blizgios spalvos ar skirtingų spalvų padengimo lankstai norint priderinti prie baldo dizaino.

  • Specialūs stiklo lankstai – tai toks baldų furnitūros elementas, kuris turės papildomą detalę, galinčią glaustis prie stiklo, jo nepažeidžiant. Jei baldų durys ar durelės – stiklinės, turi būti naudojamas būtent toks lankstas.

  • Baro lankstai – baro durelėms ir "varteliams" atverti, uždaryti.

  • Lankstai su papildomais mechanizmais – pritraukimo, atmetimo ar kitos funkcijos padidina prabangos ir komforto pojūtį jūsų namuose.

  • Kampiniai lankstai – skirti kampe esančioms durelėms.

Plačiau