Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Monitorių laikikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

„Ulmo“ el. parduotuvėje galite rasti mechaninius, lanksčius ir net dujinius laikiklius monitoriams. Šie sprendimai gerokai padidins darbo vietos patogumą ir funkcionalumą, ergonomiškumą. Specialūs monitoriaus laikikliai skirti dviems monitoriams padeda ir dirbantiems su keliais monitoriais bei užsiimantiems daugiaprograme veikla ar kūrybos profesionalams. Kiekvienas monitoriaus laikiklis – stovas turi savo prekės puslapį, kuriame nurodoma svarbiausia techninė informacija. Be to, kartu su ja, iš karto bus matoma ir kaina, tad galėsite įsigyti sprendimą, labiausiai atitinkantį jūsų biudžeto rėmus. „Ulmo“ komanda pasirūpins sparčiu pristatymu visoje Lietuvoje.

Laikiklis monitoriui: kaip pasirinkti?

Rinkdamiesi monitoriaus laikiklį, turėtumėte atsižvelgti į kelis pagrindinius faktorius, kad pavyktų įsigyti tinkamiausią savo poreikiams.

Pirmiausia patikrinkite, ar jis tinka jūsų monitoriaus dydžiui ir svoriui. Dauguma laikiklių yra suderinami su VESA, t. y. standartiniu montavimo sprendimu, esančiu monitoriaus galinėje pusėje. Nors VESA jungties tipas ant monitoriaus gali būti kiek skirtingas ir reikėtų jį patikrinti, tačiau „Ulmo“ siūlomi sprendimai yra labai universalūs bei tinka daugumai monitorių.

Dėl ergonomiškumo labai svarbu, kad laikiklį pavyktų reguliuoti. Visada verta investuoti į laikiklius, kurie leistų reguliuoti ne tik aukštį, bet ir pakreipimą, pasukimą. Dirbant kone kasdien reikia, kad monitorius būtų pastatytas patogiausiu ir mažiausiai akis bei kūną apkraunančiu kampu.

Atsižvelgdami į savo darbo vietos išdėstymą ir turimą erdvę, galite rinktis laikiklį tvirtinti prie stalo, prie sienos ar net kito paviršiaus. Dauguma mūsų laikiklių diskretiškai prisitvirtina prie stalų bei neužima daug vietos.

Dėmesį kreipkite ir į tai, kiek monitorių laikiklis gali priimti. Jeigu turite kelių monitorių sąranką, galima pirkti dviejų monitorių laikiklį arba dėl maksimalaus patogumo įsirengti net kelis. Galiausiai pagalvokite apie tai, ar geriau rinktis ekonomiškesnį mechaninį laikiklį, ar premium – dujinį sprendimą. Pastarojo tipo monitoriaus laikiklis – stovas leis idealiai kontroliuoti padėtį ir švelniai judinti kompiuterį beveik be jokios papildomos priežiūros.

Kuo naudingas monitoriaus laikiklis?

Monitoriaus laikiklis turi tikrai nemažai privalumų, kurie pagerina jūsų darbo vietos ergonomiškumą ir gali pakelti produktyvumą.

Svarbus privalumas – ergonomika. Pasirinkę reguliuojamus laikiklius galite monitorių turėti idealiame aukštyje ir tokiu kampu, kad sumažintumėte kaklo, nugaros ir akių įtampą.

Šis reguliavimas yra labai svarbus norint saugoti nugarą ir padidinti komfortą, ypač tiems, kurie prie kompiuterio praleidžia daug valandų, turi būti dėmesingi detalėms. Kitas laikiklio privalumas - vietos taupymas. Monitoriaus laikikliai atlaisvina vertingą ir naudingą plotą ant stalo, todėl darbo vieta, pagal pareikalavimą gali tapti tvarkingesnė ir mažiau užgriozdinta, nes monitorių tiesiog pakelsite nuo stalo. Tai ypač naudinga mažesnėse darbo vietose ar ant nedidelio stalo.

Be to, monitoriaus laikikliai leidžia lanksčiau pakreipti monitorių, optimizuoti jų sąranką. Be to beveik neįmanoma turėti kelių monitorių konfigūracijos, nes būtina turėti galimybę lengvai reguliuoti kiekvieną ekraną. Priešingu atveju darbas ar kūryba taps perdėtai sudėtinga.

Plačiau