Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Stalviršių sujungimų profiliai

Jeigu ieškote stalviršių, juos rasite paspaudę ant šių nuorodų:

Stalviršiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Norint tinkamai užbaigti projektą ar įrengti baldus, reikalingi specialūs priedai. Stalviršio sujungimo juosta arba sujungimo profiliai – vienas iš tų priedų, kurie čia pasitarnauja. Baldininkams, interjero dizaino ir apdailos specialistams ar pasidaryk pats projektų mėgėjams galime pasiūlyti nemažą, kokybiškų profilių, skirtų sujungti stalviršiams, asortimentą. Kiekvienas stalviršio sujungimas turi savo prekės puslapį. Jame yra nurodoma svarbiausia informacija apie profilio savybes (matmenys, kampas, medžiaga, pusė, spalva ir ne tik). Be to, čia nurodoma kaina.

Tad kiekvienas stalviršio sujungimas gali būti įsigyjamas internetu. Dėkite prekes į krepšelį, pasirinkite patogiausią būdą apmokėti, o mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu visoje Lietuvoje.

Kaip pasirinkti tinkamus stalviršių sujungimų profilius?

Rinkdamiesi sujungimų profilius stalviršiams ar darbastaliams, pasižiūrėkite į:

  • Medžiagą, iš kurios jie pagaminti;

  • Funkcionalumą;

  • Matmenis;

  • Profilį;

  • Pusę.

Visada pirmiausiai ieškokite profilių, kurie papildytų stalviršio spalvą ir svarbiausia, kad atitiktų Jūsų pasirinkto stalviršio profilį.

Stalviršio sujungimo profilis taip pat turėtų pernelyg nekristi į akis bei nepatraukti dėmesio nuo baldų bei svarbiausių akcentų. Be to, visada svarbu ir tai, kad būtų lengva nuvalyti paviršių, nebūtų sunkiai prieinamų nišų ar angų.  

Kodėl svarbu naudoti tinkamus sujungimo profilius stalviršiams?

Taip yra ir dėl estetikos, ir dėl funkcionalumo.

Estetiniu požiūriu, tinkamas profilis gali pagerinti bendrą stalviršio išvaizdą, sklandžiai integruodamas jį į virtuvės, vonios ar kito kambario dizainą, paslėpdamas neatitikimus ar neišbaigtumą.

Funkciniu požiūriu, tinkamai parinkti profiliai užtikrina, kad tarp stalviršio dalių bus lygus perėjimas. Taip sumažėja nešvaros rizika ir palengvėja valymas, tvarkos palaikymas.

Verta nepamiršti, kad profiliai sujungimams taip pat padeda išlaikyti stalviršio konstrukcijos vientisumą, ypač intensyvaus naudojimo vietose.

Kokia yra geriausia stalviršio jungtis?

Visi profilių sujungimai ir bet kuri stalviršio sujungimo juosta gali būti geriausia. Viskas priklauso nuo jūsų projekto, poreikių ir lūkesčių. Ieškant geriausio varianto visada reikėtų atsižvelgti į informaciją prekės puslapyje. Taip pat galite kreiptis į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Mūsų komanda mielai parekomenduos tinkamiausią produktą.

Plačiau