Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Baro sistema

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Norite įsirengti barą savo namuose, sodyboje ar komercinėse patalpose? O gal užsiimate baldų gamyba, restauravimu ir remontu? Tuomet jus tikrai sudomins platus furnitūros ir specialių baldinių sprendimų, pritaikytų barams, asortimentas. Elektroninėje parduotuvėje galite pateikti užsakymus, o mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu ar suruošimu atsiėmimui bet kurioje fizinėje parduotuvėje. Baro sistemas ir kitą furnitūrą ar priedus paruošiame bei pristatome visoje Lietuvoje vos per 1-5 darbo dienas.

Kas yra baro sistema?

Baldų ir interjero dizaino kontekste baro sistema yra modulinė baldinė konstrukcija, skirta laikyti ir naudoti daiktus, dažniausiai susijusius su gėrimų patiekimu ir pramogomis (baru). Paprastai šią sistemą sudaro kelios horizontalios vamzdžiai, laikikliai, lentynos ir stelažai. Ji turi būti sutverta ir suplanuota taip, kad joje būtų galima efektyviai laikyti taures, stiklines, butelius ir kitus baro reikmenis.

Konstrukcijoje gali būti elementų, skirtų pakabinamiems indams, horizontaliam vyno butelių laikymui, spiritiniams gėrimams, maišytuvams ir kitiems baro įrankiams saugoti. Barų sistemos gali būti įvairios - nuo paprastų ant sienos sumontuotų laikiklių iki sudėtingų laisvai pastatomų bei judančių, besisukančių elementų, kurie yra ir funkcionalūs, ir svarbūs pobūvio ar susirinkimo metu. Baro sistema orientuota į patogumą naudoti, ergonomiškumą ir konkrečios funkcijos išpildymą.

Kam naudojama baro sistema?

Baro sistema gali būti naudojama tiek namuose, tiek oficialiose darbo vietose. Pirminė jos paskirtis – gėrimų ir jiems gaminti skirtų ingredientų, indų, į kuriuos jie pildami bei gamybos įrankių saugojimui, eksponavimui ir patiekimui.

Baras yra vieta, kurioje galima rasti, ruošti ir patiekti gėrimus, todėl ji labai pasitarnauja tada, kai organizuojate susibūrimus, vakarėlius ar norite smagiai praleisti laiką vieni, su šeima.

Be praktinio pritaikymo butelių ar taurių laikymui, baro sistema taip pat gali atlikti ir dekoratyvinę funkciją. Patalpa su baro sistema bet kuriuose namuose atrodo patraukliai ir jaukiai.

Komercinėse patalpose, pavyzdžiui, restoranuose ar kavinėse, barų sistemos yra būtinos norint efektyviai aptarnauti klientus, kad barmenai ir darbuotojai galėtų lengvai pasiekti viską, ko jiems reikia.

Baro sistema internetu

Internetu, iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės jūs galite įsigyti pačias baro sistemas bei atskirus komponentus, reikalingus jų įrengimui, remontui ar tobulinimui. Mūsų prekių kataloge rasite: baro kojas, lentynėles su relingais ir be, tvirtinimo elementus, laikiklius, įveržimo detales, uždengimus bei apsaugas (antgalius), vamzdžius ir ne tik. Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame pateikiama svarbiausia informacija apie jos matmenis ir kitas savybes. Pagal tai galite lengvai rasti visas sistemas ar jų dalis, kurios labiausiai tinka.

Plačiau