Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Tvirtinimo elementai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldininkams, interjero sprendimų kūrėjams, baldų restauratoriams bei remonto specialistams, pasidaryk pats projektus mėgstantiems žmonėms mūsų el. parduotuvėje siūlomi labai įvairūs tvirtinimo elementai. Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame galite rasti naudingos techninės informacijos ir matyti kainas. Jeigu kažkuri kampinė jungtis (kampukas), metalinė plokštelė kabinimui ar nugarėlės tvirtinimui tiks, tiesiog įsidėkite ją į krepšelį, pereikite prie užsakymo pateikimo ir apmokėjimo, o mes užsakymą greitai suruošime atsiėmimui ar pristatymui.

Tvirtinimo elementai internetu: platus pasirinkimas jūsų projektui

Savo projektui galite internetu įsigyti tokių furnitūros elementų kaip: metaliniai kampukai, plastikiniai kampukai, kampinės jungtys, montavimo plokštelės (tvirtinimas), plokštelės specialiai spintelėms kabinti bei nugarėlės tvirtinimui. Turime tiek labiausiai paplitusių matmenų, tiek visiškai nestandartinių proporcijų tvirtinimo elementų. Visa informacija apie tai, kokio ilgio ar pločio bus tvirtinimo laikikliai, pateikiama prekės puslapyje. Šie skaičiai padeda baldininkams ir paprastiems pirkėjams rasti tai, kas idealiai atitinka poreikius.

Kaip tinkamai naudoti tvirtinimo elementus?

Tvirtinimo elementai, kaip ir bet kuri kita furnitūra, turi būti naudojami ir pritaikomi tinkamai. Norint būti užtikrintiems dėl baldų stabilumo ir ilgaamžiškumo, labai svarbu tvirtinimui pasiruošti iš anksto arba, jei esate tik vartotojai, vadovautis prie baldo pridedamomis instrukcijomis.

Kai renkatės, pradėkite nuo apsisprendimo. Iš gausaus katalogo, pagal baldo medžiagą ir paskirtį turite pasirinkti, kurie plastikiniai ar metaliniai tvirtinimo elementai labiausiai tinka. Nesvarbu, ar tai būtų medvaržščiai medinėms detalėms, jungtys baldinėms plokštėms, ar varžtai sunkesniems daiktams – vertinti reikia taip pat atidžiai.

Kruopščiai pažinkite tvirtinimo detalės savybes ir galimybes, kad žinotumėte, jog tvirtinimas prie sienos ar kito pagrindo bus tvirtas ir atlaikys svorį bei maksimalią, net ir momentinę apkrovą.

Iš anksto išgręžę paruošiamąsias skylutes, išvengsite to, kad sukant pačius varžtus, medienos plokštė skils arba įtruks, ištrupės paviršius. Na, o naudodami tinkamo dydžio atsuktuvą ar grąžtą (su saugiu galingumu) užtikrinsite, kad tvirtinimo detalė bus ne tik saugiai pritvirtinta, bet ir neatsileis ar per giliai neįlys, o pats metalinis kampukas ar plokštelė neįlinks.

Reguliariai tikrinkite ir priveržkite atsilaisvinusias detales, kad išlaikytumėte tvirtinimo ir/ar visos plokštės vientisumą.

Kas yra tvirtinimo elementai?

Baldų tvirtinimo elementai arba tvirtinimo detalės - tai furnitūra, naudojama baldams surinkti, tvirtinti ir sujungti. Šie elementai būna įvairių formų, dydžių ir tipų. Kaip ir kitose furnitūros produktų kategorijose, taip ir šioje, skirtingi elementai atlieka skirtingas funkcijas. Vienas baldų tvirtinimas tinka montavimui prie sienos, kitas – kelių plokščių sujungimui ir panašiai.

Šios detalės atlieka svarbų vaidmenį bet kuriame surinkimo procese, suteikdamos baldams būtiną stabilumą ar atramą, kad jie laikytųsi vietoje.

Plačiau