Filtruoti
Kainos rėžiai
Storis
Ar yra sandelyje?

Faneros juostos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Faneros juostos arba juostelės gali būti reikalingos pačiose įvairiausiose gamybos, apdailos ir statybos darbų srityse. Savo klientams – baldininkams, statytojams, NT vystytojams, staliams ir pasidaryk pats projektų mėgėjams galime pasiūlyti įvairaus storio, šlifuoto ir nešlifuoto paviršiaus beržinės faneros juostas. Produktų kataloge galite matyti, kokias juosteles turime sandėlyje bei itin greitai pristatome visoje Lietuvoje. Net ir jei nematote tinkamo varianto, mes, ko gero, galėsime jį pagaminti. Kreipkitės į artimiausią pardavimo skyrių ir pateikite užklausą dėl beržinės faneros juostų.

Kam naudojamos faneros juostos?

Faneros juostos gali būti naudojamos kone visose tose pačiose srityse, kaip ir įprasti faneros ruošiniai. Juostas galima vertinti kaip konstrukcinę medžiagą, kuri tarnauja ir kaip sutvirtinimo ar konstrukcinė atrama, ir kaip korpusas minkštiems baldams, žaislams, sporto inventoriui.

Kietų baldų gamyboje juostos gali būti naudojamos užbaigimui arba apvadams, padidinantys gaminio patvarumą bei suvienodinantys apdailą, paslepiantys tam tikrus kitus elementus. Visgi, jeigu norisi juostą naudoti apdailai, o ne konstrukcijai, reikėtų rinktis aukščiausios rūšies gaminius. Rūšis yra nurodoma prie prekės aprašymo bei techninės lentelės.

Verta paminėti, kad tinkamai apdirbtos drėgmei atsparios ir/ar fenolinės faneros juostos dėl savo tvirtumo gali nebijoti sąlygų lauke todėl tokios faneros juostelės taip pat yra ekonomiškas pasirinkimas sodo ir kraštovaizdžio formavimo projektams. Jas populiaru naudoti statant apvadus ar net lauko baldus.  

Ką reikia žinoti apie faneros juostų montavimą?

Montuojant faneros juostas, svarbu atsižvelgti į numatomą gaminio paskirtį ir aplinką, kurioje jos bus naudojamos. Lauko arba drėgmės veikiamoms patalpoms rinkitės drėgmei atsparią faneros rūšį arba pasiruoškite ją papildomai apdirbti.

„Ulmas“ siūlo didelę naudą visiems, nes galime pagaminti juostas ir jas supjaustyti pagal norimus pageidavimus. Priešingu atveju tai reikia daryti patiems, o tiksliai tai padaryti nebus lengva .

Juostoms naudokite tinkamas tvirtinimo detales, pavyzdžiui, varžtus ar vinis, ir įsitikinkite, kad jos tinka faneros tipui bei storiui. Jei juostos bus matomos, patartina šlifuoti kraštus, kad jie liktų lygūs, ir už jų niekas nekliūtų ir nesusižeistų bei atrodytų estetiškai.

Jeigu iš techninės pusės konstrukcija yra stabili, galima ją dažyti ar lakuoti. Tai ne tik pagerina estetiką, bet medieną taip pat apsaugo nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio (UV, drėgmė, karštis, šaltis, kenkėjai) bei intensyvios trinties ar apkrovų.

Faneros juostų kainos

Nors viena faneros juosta nėra brangi, tačiau dideliam projektui sąnaudos gali gautis nemažos. Dėl to verta skaičiuoti kuo tikslesnį panaudojamų juostų skaičių. Konkrečias kainas pagal matmenis galite rasti ir mūsų kataloge. Na, o jeigu darysite individualų užsakymą, mūsų komanda įvertins jūsų užklausą bei pateiks pasiūlymą.

Plačiau