Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ilgis, mm
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Blum Tandem bėgeliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Norite įsirengti savo būstą? Esate baldininkai, gaminantys kokybiškas spinteles, spintas, komodas ir ne tik? Internetu, iš elektroninės „Ulmo“ parduotuvės galite įsigyti kokybiškus Blum Tandem bėgelius. Asortimente rasite: bėgelius su dalinio ištraukimo bei patogesnius naudoti daugiau išsitraukiančius pilno ištraukimo Tandem bėgelius.

Tandem bėgeliai gali būti su švelnaus pritraukimo arba atmetimo TIP-ON funkcija. Renkantis tandem bėgelius su TIP-ON funkcija atkreipkite dėmesį į tai ar jie yra su integruotu atmetimo mechanizmu ar be integruoto TIP-ON mechanizmo (bėgeliai be stabdžių), kadangi pastaruoju atveju Jums dar atskirai reikės nusipirkti atmetimo sistemą bėgeliams, kuri parduodama atskirai (žr. „Susijusios prekės“).

Paspaudę ant dominančio bėgelio ir paslinkę langą žemiau, galite rasti susijusias prekes, kur galite pasirinkti papildomas komplektuojančias dalis šiems bėgeliams: sinchronizatorius, TIP-ON sistemas bei kitus produktus. Visi Blum Tandem bėgeliai bei jų priedai turi savo prekės puslapį. Jį atsidarius matysite svarbiausią techninę ir kitą aktualią informaciją, pagal kurią bus paprasčiau pasirinkti geriausią variantą. Užsakymą pateikti galima ir internetu, o mūsų komanda pasirūpins, kad greitai sulauktumėte pristatymo visoje Lietuvoje.

Kas yra Blum Tandem bėgeliai?

Tandem baldinių bėgelių sistema pritaikyta mediniams stalčiams. Šis Blum furnitūros sprendimas siūlo labai plačias dizaino ir funkcinių sprendimų galimybes, kadangi stalčiams galite pasirinkti pageidaujamą plokštės spalvą. Blum tandem stalčių šonai turėtų būti gaminami iš 16 mm plokštės (MDF, MDP, LMDP ar medžio).

Blum Tandem bėgeliai tinka įvairiose namų vietose. Jie gali atlaikyti iki 30 kg maksimalią apkrovą, jei reikalingi tandem tipo bėgeliai didesnėms apkrovoms, rinkitės Movento bėgelius, kurių maksimalios leistinos apkrovos yra nuo 40 kg iki 70 kg. Geriausia, kad patys bėgeliai pasislepia ir negadina estetikos. Pagal savo interjero viziją ir turimą erdvę galite rinktis pilno arba dalinio ištraukimo Blum Tandem bėgelius.

Įvairūs inžineriniai gamintojo sprendimai užtikrina furnitūros ilgaamžiškumą bei patogų naudojimą. Jei projektuojate plačius stalčius – Blum Tandem bėgeliai turėtų būti pirmas pasirinkimas.

Bėgeliai gali būti derinami su TIP-ON ir BLUMOTION funkcionalumu, žemiau išvardinti šių bėgelių tipų privalumai ir funkcionalumai:

  • TIP-ON – sprendimas stalčiams be rankenėlių. Stalčių sistemos su Blum Tandem ir TIP-ON bus lengvai atidaromos paspaudus. Na, o uždarymas taip pat bus nesudėtingas, tereikės paspausti ir užverti.

  • BLUMOTION – švelnus uždarymas (soft-close). Pakanka pastūmėti stalčių uždarymo kryptimi ir bėgelis pats jį pritraukia švelniu judesiu. Taip išvengiama triukšmo, pirštų privėrimo rizikos ir jaučiamas prabangos (premium) pojūtis kiekvieną kartą liečiant stalčius.

Plačiau