Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Tvirtinimo kampai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Šioje el. parduotuvės prekių katalogo dalyje pirkėjai ras plastikinius bei metalinius tvirtinimo kampus savo baldams. Spintelėms, spintoms, stalams bei kitiems projektams ar objektams tinkantys baldiniai tvirtinimo kampai yra svarbi furnitūra, kurią galite įsigyti. Tiek baldų gamintojams, tiek restauratoriams, remonto specialistams ar užsiimantiems pasidaryk pats projektais turėsime ką pasiūlyti. Jeigu turite klausimų arba reikia rekomendacijų dėl šios kategorijos produktų, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten gausite išsamius atsakymus bei individualius pasiūlymus.

Kaip pasirinkti tinkamus tvirtinimo kampus?

Rasti, kuris tvirtinimo kampas yra geriausias Jūsų baldui, galima ir internetu. Renkantis tokias dalis bet kuriam projektui, reikia atidžiai įvertinti keletą faktorių. Pirmiausia - atsižvelkite į apkrovą, kurią kampas turės išlaikyti. Sunkesnėms lentynoms ar spintelėms reikalingos tvirtesnės medžiagos, tad dairykitės į metalinius, plieninius kampus. Na, o lengvesnėms konstrukcijoms arba tik dekoratyviniam tvirtinimo elementų paslėpimui tinka ir plastikas.

Aplinka yra dar vienas svarbus veiksnys, galintis daryti įtaką. Pusiau atviroje arba drėgnoje aplinkoje ieškokite tik drėgmei atsparių medžiagų.

Galiausiai svarbi ir estetika. Jeigu tvirtinami elementai arba apdailinami baldai, esantys matomose vietose, kur svarbu vientisumas bei darna, rinkitės tokius elementus, kurie gražiai dera prie likusių baldų spalvų bei estetikos. Suderinę šiuos faktorius nesunkiai pasirinksite ne tik tvirtinimo kampus, bet ir kitą furnitūrą.

Tvirtinimo kampai internetu

Internetu parduodami įvairūs baldiniai tvirtinimo kampai. Kiekvienas produktas turi savo puslapį, kuriame galite rasti nemažai naudingos informacijos, praverčiančios prieš pirkimą. Ten sužinosite kampų matmenis, medžiagą, iš kurios jie pagaminti bei kitas aktualias savybes, kurios svarbios prieš montavimą. Atkreipkite dėmesį į kampuko ilgį, plotį (aukštį), sužinokite ar ji pagaminta iš metalo, ar plastiko ir kitus nepraleistinus dalykus.

Jeigu kartu su tvirtinimo kampais norite įsigyti ir kitokios furnitūros, navigacija po prekių katalogą bus labai paprasta. Pasidairykite ir rasite viską, kas naudinga.

Kokia yra tvirtinimo kampų paskirtis?

Tvirtinimo kampų paskirtis yra įvairialypė. Jie atlieka tiek konstrukcinę, tiek praktinę funkciją.

Kampai yra L raidės formos laikikliai skirti kampams ir kelių baldinių plokščių ar komponentų sujungimams paremti ir užtikrinti stabilumą. Dėl šios savybės tvirtinimo kampas yra nepakeičiamas surinkinėjant karkasus, statant lentynas, spintas, taip pat ir montuojant darbo stalus.

Sutvirtindami jungtis, tokie kampai padeda tolygiau paskirstyti atraminei konstrukcijai tenkantį svorį, todėl baldas lieka stovėti stabiliai ir padidėja visos konstrukcijos ilgaamžiškumas. Jie taip pat palengvina plokščių paviršių tvirtinimą stačiu kampu, taip supaprastindami statybos bei baldininkystės projektus. Be konstrukcinės naudos, montavimo kampuočiai gali būti naudojami apdailos tikslais, užtikrinant, kad tvirtinimo detalės pasislėptų arba sujungimų nesimatytų.

Tvirtinimo kampai patrauklia kaina parduodami mūsų el. parduotuvėje.

Plačiau