Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Medžio plaušų plokštės

Medienos plaušų plokštės (MPP)

 

UAB "Ulmas" siūlo šias medienos plaušų plokštės - MPP rūšis:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

Jūsų projektui ar darbui reikalingos kokybiškos medžio plaušo plokštės – MPP? Esate ten, kur reikia. „Ulmas“ gali pasiūlyti įvairių matmenų MPP labai patrauklia kaina. Patraukli medžio plaušo plokštės kaina – ne vienintelis privalumas. Patogus produktų suskirstymas, išsami informacija kiekviename puslapyje, greitas pristatymas ir lengvai pasiekiama pagalba padės jaustis užtikrintai dėl kiekvieno pirkinio. Tad, jei reikia MPP plokštės, tačiau nežinote, ką tiksliai rinktis - kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys profesionalai duos naudingų patarimų.

Kam naudojama medienos plaušų plokštė?

Medžio plaušo plokštė, dar žinoma kaip MPP, yra labai universali žaliavinė medžiaga, plačiai naudojama statybos ir baldų pramonėje.

MPP -  pakankamai inovatyvus produktas inžinerinės medienos gaminių kategorijoje. Dažniausiai ji gaminama iš daug medžio plaušų sluoksnių, sujungtų į didelę ir tankią plokštę. Dėl savo tvirtumo ir vienodumo ši medžiaga pritaikoma sijoms, sienoms, grindims ir panašioms konstrukcijoms uždengti.

Be kita to, medienos plaušų plokštė gali būti naudojama gaminant baldus, spintas ir architektūrines detales. Ją vėliau galima apdirbti ir apdailinant, tad toks pasirinkimas – praktiškas ir patogus.

MPP galima pjaustyti įvairiomis formomis ir dydžiais nepažeidžiant konstrukcijos vientisumo, todėl ji tinka ir sudėtingiems, ir labai kasdieniams projektams.

Medienos plaušų plokštės privalumai

Medienos plaušų arba MPP plokštė turi keletą privalumų, dėl ko yra patrauklus pasirinkimas tiek statybininkams, tiek projektuotojams ar namų šeimininkams.

Atsakinga ir ištobulinta gamyba užtikrina išskirtinį gaminio tvirtumą ir stabilumą, o pagal tolygumą ir atlaikomą apkrovą MPP lenkia kai kuriuos tradicinius medienos gaminius. Dėl to MPP verta rinktis ten, kur itin svarbus patikimumas.

Svarbu žinoti ir tai, kad medžio plaušo plokštė pasižymi ne tik tvirtumu ar patrauklia kaina. Dėka efektyvaus gamybos proceso, panaudojamas beveik visas rąstas ir mažėja atliekų kiekis. Tai šio produkto poveikis aplinkai yra minimalus.

Tvirtos yra tiek dažytos, tiek nedažytos plaušo plokštės, o išvaizda tikrai patraukli akiai.

Medienos plaušų plokštė internetu

Internetu paprasta įsigyti visų rūšių MPP plokštes labai patraukliomis sąlygomis. Prekės puslapyje rasite visą aktualią techninę informaciją apie plokštės matmenis, storį ir paviršiaus tipą. Čia taip pat nurodomas ir likutis.

Pro akis nepraleiskite akcijų bei išpardavimų, kadangi tokios prekės išparduodamos ir nebegrįš į asortimentą. Primename ir tai, kad asortimente yra ir kitų inžinerinės medienos gaminių bei reikalingos furnitūros. Įsigykite viską, ko reikia vienoje vietoje. 

Plačiau