Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Lovos kojos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Jeigu kuriate miegamojo interjerą, esate baldininkai ir gaminate lovas arba tiesiog mėgstate pasidaryk pats ( (angl. DIY) projektus, galime jums pasiūlyti skirtingų matmenų, stilingai atrodančias ir matinės juodos spalvos lovų kojeles. Lenktos formos, tiesių linijų kojelės atrodo puikiai ir itin gerai dera prie minimalistinio, modernaus arba urban, industrinio stiliaus interjero. Tiesa, tinkamai suderinus spalvas, juodos NS serijos lovos kojelės derės ir prie kitokių stilių. Pirkti iš „Ulmo“ el. parduotuvės verta, nes jums siūlome ne tik patrauklias kainas, tačiau ir pateikiame daug svarbios bei naudingos informacijos prekės puslapyje (matmenys, medžiaga ir kita). Pirkdami internetu galite pasirinkti patogiausią atsiskaitymo ir pristatymo būdą. Na, o jeigu kyla klausimų arba reikia patarimo, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys mūsų specialistai rekomenduos tai, kas labiausiai tinks būtent Jūsų projektui.

Kodėl lovos kojos yra svarbios jūsų miegamojo dizaine?

Lovos kojelės atlieka svarbesnį vaidmenį viso miegamojo interjero dizaine nei galėtumėte pagalvoti. Jos pakelia lovą nuo žemės, o tai padeda sukurti erdvumo ir atvirumo pojūtį.

Pakėlimas nuo žemės arba  paaukštinimas ne tik praktiškas, kai reikia laikyti daiktus po lova ar po ja valyti, bet ir prisideda prie bendros kambario estetikos, suteikdamas visam patalpos interjerui bei jo dizainui švarumo, darnos bei organizuotumo.

Pasirinktos lovų kojelės gali papildyti miegamojo interjero stilių - modernų, tradicinį ar minimalistinį, gražiai atkartoti pastebimas detales ar akcentus dėl ko patalpoje būti pasidaro jaukiau ir šilčiau, viskas labiau traukia akį.

Kaip lovos kojos gali pakeisti lovos stabilumą ir funkcionalumą?

Lovos stabilumui ir funkcionalumui didelę įtaką daro kojelių tipas ir kokybė.

Tvirtos lovos kojos tampa stabiliu pagrindu bei apsaugo ne tik nuo nepageidaujamų judesių, bet ir triukšmo, kai lovoje verčiatės ant kito šono ar stengiate rasti patogesnę padėtį, o tai leidžia patogiai ir netrukdomai ilsėtis.

Be to, kojos gali padaryti, kad net ant nelygių grindų esanti lova bus tiesi. Pakėlus lovą nuo žemės į ją bus patogiau atsigulti bei nuo jos atsikelti.

Ar lovos kojos gali suteikti išskirtinį stiliaus akcentą jūsų miegamojo interjerui?

Mūsų siūlomos metalinės lovų kojos gali labai prisidėti prie bendro miegamojo interjero stiliaus ir atmosferos kūrimo.

Šios kojos būna įvairių dizainų, gaminamos iš skirtingų medžiagų ir turi unikalią apdailą, tad sumontuotos tampa asmeninį skonį atspindinčia ir kambario interjerą papildančia detale.

Nesvarbu kokiame interjere jas montuosite ar kokio dydžio lovą turite, tinkamai parinktos lovos kojos gali pakelti bendrą miegamojo erdvės estetiką ir sukurti vientisumą bei darną tarp skirtingų kambario dalių bei baldų.

Plačiau