Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Tvirtinimo plokštelės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Įrenginėjant būsto, biuro ar kitos patalpos interjerą, gaminant baldus arba atliekant remontą bei renovacijas reikalingi ne tik dideli darbai, bet ir smulki furnitūra. Tvirtinimo plokštelės yra labai svarbi detalė, leidžianti norimoje vietoje, prie sienų ar kitų paviršių pritvirtinti baldus ar kitus elementus. Tokios plokštelės turi atlaikyti gana nemažą svorį ir nuolatinę apkrovą, todėl labai svarbu įsigyti kokybiškas plokšteles, kurios nelūžtų, nesideformuotų bei atlaikytų išbandymus. Kokybiškas metalines tvirtinimo plokšteles bei juostas kabinimui galite įsigyti ir internetu, tiesiog iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės. Spintelių, lentynų ir kitų baldinių elementų kabinimui ir tvirtinimui tinkančios plokštelės turi savo prekės puslapius, kuriuose pateikiama daug aktualios informacijos, galinčios padėti renkantis. Pro akis nepraleiskite ypatingų pasiūlymų bei jau dabar, patrauklia kaina įsigykite projektui ar darbui reikalingą furnitūrą.

Kaip pasirinkti tinkamas tvirtinimo plokšteles?

Jeigu norite įsitikinti, kad internetu bus nusiperkama tinkama tvirtinimo plokštelė, pirmiausia turite įvertinti medžiagą, iš kurios baldas pagamintas, jo svorį ir naudojimo paskirtį. Sunkiems arba dažnai naudojamiems baldams rinkitės tik tvirtas metalines tvirtinimo plokšteles. Jos taip pat patenkina ir mažesnius poreikius bei beveik visada tiesiog yra saugiausias pasirinkimas.

Dydis ir forma taip pat yra labai svarbūs. Prieš pirkdami įsitikinkite, kad plokštelės ar juostos tinka jungiamiesiems paviršiams ir neišsikiša, negadina bendros estetikos.

Norint, kad metalinės tvirtinimo plokštelės būtų patikimai pritvirtintos, labai svarbu, kad jos būtų suderinamos su varžtais ar tvirtinimo detalėmis, kurias planuojate naudoti.

Kas yra tvirtinimo plokštelės?

Baldų tvirtinimo plokštelės - tai furnitūros elementai, metaliniai laikikliai arba juostos, naudojami skirtingų baldų dalių jungtims stabilizuoti ar sutvirtinti bei pritvirtinti prie paviršių.

Paprastai tokios plokštelės būna plokščios, pailgos arba L formos, su skylėmis varžtams ar kitiems tvirtinimo elementams. Tokios plokštelės neretai naudojamos kampams sujungti, sujungimams sutvirtinti arba baldų dalims pritvirtinti prie sienų ar grindų.

Paskirstydamos įtampą didesniame plote, tvirtinimo plokštelės apsaugo baldą ir sieną nuo pažeidimų bei taip prailgina baldinės plokštės tarnavimo laiką. Šie furnitūros elementai yra neatsiejami nuo interjero įrengimo ir baldinių projektų.

Plačiau