Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Šiukšliadėžės rūšiavimui

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Dabartiniame pasaulyje vis daugiau kalbame apie atliekų rūšiavimą ir jo svarbą gamtai. Nebereikia būti skeptikais, nes tiek geroji praktika, tiek moksliniai tyrimai įrodė, jog rūšiavimas duoda realią naudą ir verta tuo užsiimti kiekvienam. Tačiau tam, kad pavyktų atliekas atsakingai rūšiuoti namuose, reikalingos ir specialios šiukšliadėžės, pritaikytos rūšiavimui. Toks sprendimas gerokai palengvina šią užduotį bei padeda išvengti nehigieniško perkėlinėjimo iš vieno šiukšlių maišo į kitą bei kitų galvosūkių. „Ulmo“ elektroninės parduotuvės prekių kataloge yra šiukšlinės, pritaikytos patogiam rūšiavimui.

Kiekviena prekė turi savo puslapį. Jame nurodoma svarbiausia techninė informacija, galinti daryti įtaką jūsų pasirinkimui. Dažniausiai įmontuojamos ir stalčiuose pasislepiančios šiukšliadėžės padeda palaikyti higieną virtuvėje, apsaugo nuo nemalonių kvapų, o suskirstymas į segmentus palengvina rūšiavimą. Jei kilo klausimų dėl šiukšliadėžės rūšiavimui, norite užsisakyti didelį kiekį arba reikia patarimo, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys profesionalai mielai rekomenduos, kuris variantas labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

Rūšiavimo šiukšliadėžių asortimentas ekologiškiems namams

Rinktis tikrai bus iš ko. Kataloge jus sudominti galės šių tipų šiukšlių dėžės rūšiavimui:

  • 2 arba 3 kibirų sistema, pastatoma į stalčių. Joje tilps 2x15 l arba 15 l ir 2x7 l dėžės. Toks sprendimas puikiai tinka nedideliam namų ūkiui ir buitinių atliekų bei plastiko arba buitinių atliekų ir plastiko bei popieriaus rūšiavimui.

  • Šiukšliadėžių sistemos su švelniu pritraukimu ir fasado tvirtinimu. Rasite labai įvairių konfigūracijų, tad rinkitės pagal tai, kas labiausiai tinka. Kai kurie modeliai turi net spalvinį kodavimą. Pagal savo poreikius galėsite priskirti konkrečios spalvos dėžę tam tikram atliekų tipui. Švelnus ištraukimas prideda pliusų, nes palengvina valdymą, apsaugo nuo trankymosi, triukšmo bei dėl to galinčių nutikti problemų – apdailos pažeidimo ar šiukšlinės išvertimo.

Jeigu atliksite matavimus ir pasirinksite tinkamo dydžio šiukšlių dėžes rūšiavimui, jos lengvai tilps į numatytą vietą bei išspręs rūpesčius, susijusius su šia užduotimi. Taip jūsų namai taps higieniškesni, ekologiškesni ir tvaresni.

Raskite idealią šiukšliadėžę rūšiavimui ir perdirbimui

Šiukšliadėžės atlieka labai svarbų vaidmenį visoje "žiedinėje ekonomikoje", kurią kuria bei vystyto Europos Sąjunga. Nors teiginys skamba drąsiai, tai – tikrų tikriausia tiesa. Šiukšliadėžės rūšiavimui daro didelę įtaką ir palengvina užduoties atlikimą žmonėms, tad jie tuo užsiima noriau. Na, o tvarkingas atliekų rūšiavimas daro didelę įtaką aplinkos išsaugojimui.

Kadangi šiukšliadėžės yra maži konteineriai, į juos galima dėti ir juose atskirti įvairių rūšių atliekas, pavyzdžiui, stiklą, popierių, plastiką ir organines medžiagas. Tokiu būdu šiukšliadėžės padeda užtikrinti, jog perdirbti tinkamos medžiagos būtų surenkamos į vieną vietą. Išankstinis atskyrimas yra labai svarbus perdirbimo procesui, nes jį gerokai palengvina bei padeda išvengti antrinių žaliavų užteršimo. Turėkite omenyje, kad į perdirbimui pagrinde skirtų medžiagų atliekas įmaišius netinkamų, vėliau sukuriamas papildomas darbas atliekų centrui, kadangi reikia viską atrūšiuoti rankiniu būdu. Taip gerokai padidėja perdirbimo proceso metu išgaunamų medžiagų kokybė ir vertė.

Be to, aiškiai paženklintos antrinių žaliavų dėžės didina visuomenės informuotumą ir dalyvavimą antrinių žaliavų perdirbimo programose, todėl asmenims ir organizacijoms lengviau prisidėti prie tokių pastangų.

Mūsų asortimente siūlomos šiukšlių dėžės rūšiavimui yra labai patvarios. Jos pagamintos iš tvirtų medžiagų, atlaikančių nuolatinį naudojimą, tad turėtų tarnauti tikrai ilgai. Kadangi yra paslėptos po stalčiaus arba spintelės fasadu, nėra nerimo ir dėl to, kad pati dėžė galėtų susibraižyti ar atsirastų dėvėjimo žymių.

Pasidairykite po katalogą. Turime ir kitų tipų šiukšlių dėžių, kurios galėtų palengvinti rūšiavimą jums bei jūsų aplinkai.

Plačiau