Filtruoti
Kainos rėžiai
Padengimas
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Metaliniai laikikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Metaliniai laikikliai yra vienas populiariausių furnitūros sprendimų. Metalas vertinamas dėl tvirtumo, tad gali atlaikyti nemažą svorį. Taip pat svarbu paminėti tai, kad gamintojai turi galimybę paruošti pačių unikaliausių formų bei tipų laikiklius, tad „Ulmo“ el. parduotuvėje įmanoma rasti sprendimą, kuris idealiai derės prie baldo ar likusio interjero. Jūsų patogumui kiekvienas metalinis lentynos laikiklis turi savo prekės puslapį. Jame nurodoma svarbiausia informacija apie laikiklio matmenis, pajėgumus ir susijusius produktus.

Įsigyti ir išsirinkti furnitūrą savo namams, biurui ar darbo reikalams dar niekada nebuvo taip patogu.

Kaip pasirinkti tinkamus metalinius laikiklius?

Metaliniai laikikliai pasirenkami pagal tuos pačius kriterijus, kaip ir bet kokie kiti laikikliai. Viskas prasideda nuo techninių savybių vertinimo. Laikiklis (ar jų komplektas) turi būti pajėgus atlaikyti lentynos ar baldo svorį, taip pat turi tilpti į jam numatytą vietą bei tinkamai prisitvirtinti prie sienos ar paviršiaus. Po to vertinamos estetinės laikiklio savybės. Mūsų asortimente yra juodos, baltos ir kitų spalvų, labai skirtingų formų ir dydžių metaliniai laikikliai. Čia kiekvienas pirkėjas turi įvertinti, koks yra bendras patalpos stilius, kokie lūkesčiai keliami ir kaip viskas turėtų atrodyti. Galima rinktis tiek klasikinio, paprasto dizaino sprendimus, tiek nestandartinius, kurie papildys urban, modernaus arba labai unikalaus stiliaus baldų kuriamą estetiką.

Metaliniai laikikliai: kokios yra populiariausios naudojimo sritys?

Metaliniai laikikliai yra pakankamai universalūs. Juos galima panaudoti įvairiose namų, biuro ar komercinių patalpų vietose. Toks laikiklis puikiai tinka lentynoms, spintelėms, kitiems pakabinamiems arba sunkiems baldams, kuriuos reikia tvirtinti prie sienos. Jį taip pat galima panaudoti stelažams, prekių ekspozicijoms ar nestandartiniams dizaino sprendimams, kai daiktus norisi pristatyti ar pakabinti taip, kaip nebūtų įmanoma be laikiklių.

Namuose toks elementas savo vietą dažniausiai randa miegamuosiuose, prieškambariuose, svetainėse ir virtuvėse.

Kokia yra metalinių laikiklių privalumai lyginant su kitomis medžiagomis?

Metaliniai laikikliai dažniausiai yra vertinami dėl to, kad pasižymi tvirtumu. Jie gali atlaikyti nemažą apkrovą, tad metalu pasitiki tie, kurie nori būti maksimaliai užtikrinti savo furnitūra bei nenori per daug sukti galvos dėl lentynų ar stelažų apkrovimo. Negalima pamiršti ir to, kad šiuolaikinės apdirbimo technologijos leidžia gaminti pačių įvairiausių formų, dydžių ir proporcijų furnitūros elementus (laikiklius). Tad „Ulmo“ el. parduotuvės kataloge galima rasti variantą, kone idealiai tinkantį beveik bet kokiai patalpai ir namams.

Plačiau