Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Vamzdžio ovalaus Ø30x15 mm sistema

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

Jeigu gaminate baldus, įrenginėjate drabužines ar darote vadinamuosius DIY projektus – esate ten, kur reikia. Iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės galite patrauklia kaina pirkti būtent ovalaus Ø30x15 mm vamzdžio sistemas ir joms skirtus priedus – laikiklius. Tokia sistema yra itin naudinga kuriant funkcionalią ir patogią persirengimo erdvę bet kokiuose namuose ar komercinio pobūdžio patalpose. Jeigu galvojate, kad chromuoti, tokio matmens ir ovalūs vamzdžiai tiks jūsų projektui – galite dėti juos į krepšelį, o mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu visoje Lietuvoje.

Ką reiškia vamzdžio ovalaus Ø30x15 mm sistema?

Būtent 30x15 mm ovalo formos vamzdžių sistema - tai 30 mm pločio ir 15 mm aukščio ovalaus skerspjūvio vamzdis bei jam tinkami laikikliai ir kiti priedai. Optimali ovalo forma puikiai tiks daugumoje erdvių.

Šios sistemos pasižymi elegantišku dizainu ir tvirtumu. Ovalo forma suteikia unikalią estetiką, palyginti su įprastai sutinkamais apvaliais vamzdžiais, todėl jie tinka prie šiuolaikinio baldų dizaino bei modernios architektūros. Šių vamzdžių matmenys ir forma užtikrina, kad juos galima sklandžiai integruoti į įvairias konstrukcijas, neapribojant funkcionalumo bei išlaikant patrauklų bendrą estetinį vaizdą.

Kaip išnaudoti ovalius vamzdžius projektuojant?

Ovalūs vamzdžiai gali būti stilingai ir novatoriškai pritaikomi drabužinėse ir persirengimo kambariuose, kad būtų sukurtos stilingos ir funkcionalios erdvės drabužių laikymui.

Jie idealiai tinka individualiems drabužių spintų kartelėms konstruoti, nes ovalo forma yra pakankamai aptaki, todėl puikiai tinka pakabų slankiojimui ir stumdymui, tad niekada netrukdo kuriant modernios prabangos pojūtį.

Be to, iš šių vamzdžių galima pagaminti unikalias atramas ar stelažus – modernius sprendimus daiktų eksponavimui bei laikymui.

Kokie privalumai ir nauda iš ovalaus Ø30x15 mm vamzdžio sistemos?

Ovali 30x15 mm vamzdžių sistema turi daug privalumų ir naudų, ypač kai žvelgiame į baldų funkcionalumą. Daug privalumų suteikia ir išskirtinė ovalo forma, kuri pabrėžia jūsų baldų ar patalpos unikalumą.

Savita baldų furnitūros elemento forma taip pat prisideda prie vamzdžio konstrukcinio tvirtumo, tad 30x15 mm ovalas išlaiko nemažą svorį. Ši savybė itin svarbi lentynoms, pakabinamiems bėgeliams, drabužių laikymui su pakabomis ir bet kurioje kitoje vietoje.

Be to, lygus metalinio, ovalo formos vamzdžio paviršius sumažina trintį, todėl pakabos ir kiti kilnojamieji komponentai lengvai slysta.

Plačiau