Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Tvirtinimo varžtai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

„Ulmas“ gali pasiūlyti labai platų smulkios furnitūros asortimentą internetu, į kurį patenka ir įvairios smeigės, sriegti strypeliai, konfirmatai, medsraigčiai, eurovaržtai, sąvaražos, varžtai ir kiti. Kiekvienas iš šių elementų gali būti labai naudingas atliekant remonto darbus, gaminant baldus ar dirbant su pasidaryk pats projektais. Iš internetinės „Ulmo“ parduotuvės galite įsigyti net ir labai didelius kiekius tvirtinimo varžtų labai patraukliomis kainomis. Visi produktai turi savo prekės puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia informacija apie kiekius pakuotėse, tvirtinimo varžtų matmenis ir ne tik. Pateiktus užsakymus greitai suruošime atsiėmimui jums artimiausiame „Ulmo“ pardavimo skyriuje arba atsiųsime nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

Pasidairykite po katalogą – turime ir daugiau furnitūros, reikalingos tiek mėgėjams, tiek profesionalams.

Tvirtinimo varžtų naudojimas

Tvirtinimo varžtai yra smulkios furnitūros komponentai, reikalingi baldų tvirtinimo, baldų surinkimo ir remonto darbams. Jais patikimai sujungiamos skirtingos baldų dalys ar atskiri segmentai, užtikrinamas konstrukcijos stabilumas ir ilgaamžiškumas.

Rinkdamiesi tvirtinimo varžtus atsižvelkite į baldo medžiagą, svorį, kurį jis turi išlaikyti, ir apdailos vientisumą, jeigu vėliau reikėtų tvirtinimo detalių angas maskuoti.

Varžtus rinktis nėra sudėtinga, nes reikia įvertinti tik matmenis ir tinkamumą medžiagai, užduočiai. Pavyzdžiui, medsraigčiai tinka beveik bet kokiai medinei konstrukcijai, varžtai rankenėlei – baldinėms rankenėlėms ir panašiai.

Tinkamas varžtų panaudojimas gali gerokai prailginti baldo tarnavimo laiką, todėl tai labai svarbu ir „pasidaryk pats" entuziastams, ir profesionaliems baldininkams.

Tvirtinimo varžtai internetu

Internetu galite patogiai įsigyti daug skirtingų tvirtinimo varžtų ir detalių savo projektams. „Ulmas“ siūlo vieną iš plačiausių asortimentų šioje kategorijoje bei užtikrina maksimalią gaminių kokybę. Jūsų patogumui visų prekių puslapiuose yra nurodomi svarbiausi varžtų matmenys, kuriuos būtina žinoti, jeigu norite įsigyti geriausią variantą.

Internetu pateikti užsakymą yra patogu, nes nereikia stovėti eilėse, gaišti laiko važiuojant ar taikytis prie parduotuvės darbo valandų. Užsakymą pateikti pavyks ir iš sau patogios vietos, sau patogiu laiku.

Didelis privalumas yra ir tai, jog internetu galite įsigyti ne tik varžtų. „Ulmas“ siūlo ir daug kitos furnitūros bei baldinių plokščių ar kitų produktų, reikalingų tiek profesionalams, tiek meistrams mėgėjams. Apsilankykite kataloge ir užsitikrinkite, kad turėtumėte visus, jūsų baldų projektams reikalingus varžtus, o surinkimo procesas būtų maksimaliai sklandus.

Tvirtinimo varžtų svarba

Tvirtinimo varžtai yra labai svarbūs baldų konstrukcijoje ir remonto ar įrengimo darbų metu. Jie suteikia tvirtumo bei leidžia patikimai pritvirtinti sudedamąsias dalis. Jie svarbūs dėl to, kad gali užtikrinti tvirtą ir ilgaamžį sujungimą, kuris atlaiko nuolatines įtampas ir judėjimus.

Be to, tvirtinimo varžtais neretai leis ir, esant poreikiui išardyti bei vėl surinkti baldus, taip palengvinant jų perkėlimą, priežiūrą ir remontą.

Plačiau