Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Vaškas baldams

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

Baldų paviršiai, kurie pagaminti iš medžio drožlių plokščių, dažniausiai nereikalauja dėmesio. Kadangi tai nenatūrali arba be aktyvios apsaugos palikta mediena tai šie paviršiai nepažeidžiami įvairių aplinkos faktorių – drėgmės, UV spindulių, kenkėjų, karščio ir ne tik. Pažeidus baldinių plokčių paviršių dažniausiai naudojamos apdailos priemonės kaip baldų vaškas. Pasirinkus tvarkyti pažeistus baldus, stalviršius ar kitus medinius paviršius galima iš esmės prailginti baldo tarnavimo laiką bei paslėpti pažeidimus.

Iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės galite patrauklia kaina įsigyti tokias priemones medžio ir plokščių apdorojimui, kaip kokybiškas vaškas baldams remontuoti ir atnaujinti. Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame rasite informaciją apie tinkamumą, talpą ir kitas svarbiausias savybes. Jeigu kažkuris vaškas pasirodė tinkamas ar sudomino, įsidėkite prekes į krepšelį bei pereikite prie apmokėjimo. Patvirtinus užsakymą, jį per 1-5 darbo dienas suruošime atsiėmimui bet kurioje fizinėje „Ulmo“ parduotuvėje arba pristatysime visoje Lietuvoje.

Kas yra vaškas baldams?

Baldų vaškas yra speciali cheminė priemonė, kuri skirta baldų pažeidimams užtaisyti. Ji tepama ant paleisto baldų paviršiaus ir pagerina tiek baldinių plokščių tiek medinių paviršių išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Į galutinio produkto sudėtį paprastai įeina natūralūs vaškai, pavyzdžiui, bičių arba karnaubo vaškas, kartu su tirpikliais, o kai kuriais atvejais - su aliejais. Gamintojo išdirbta formulė palengvina padengimą, mažina toksiškumą ir prailgina dangos tarnavimo laiką. Užteptas ant baldų vaškas įsiskverbia ir sulygina su paviršiumi pažeistą plokštės vietą ar medieną ir sukuria apsauginį sluoksnį, kuris pasidaro atsparus dulkėms ir drėgmei.

Unikalios vaško savybės gali skirtis priklausomai nuo produkto ir jo sudėties. Pavyzdžiui, jei produkto sudėtyje yra daugiau bičių vaško, jis, ko gero, išsiskirs švelnia, natūralia estetika ir maloniu aromatu. Jis dažnai pasirenkamas vintažiniams baldams restauruoti. Na, o karnaubo vaškas yra kietesnis ir baldo paviršių padengia atsparesne, blizgesne apdaila, kuri labiau daiktams ar vietoms, patiriančioms didesnį dėvėjimą. Kai kuris vaškas baldams atnaujinti gali turėti ir aliejų sudėtyje, pavyzdžiui, linų sėmenų arba tungų. Jie pajėgūs išryškinti medienos tekstūrą ir spalvą.

Plačiau