Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Vamzdžių sistema
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Vamzdžių sistemos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Susijusios kategorijos

Jeigu gaminate baldus, juos restauruojate ar tiesiog mėgstate pasidaryk pats projektus, jus gali sudominti mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomos vamzdžių sistemos. Patrauklia kaina čia galite rasti įvairius vamzdžius baldams, karteles ir laikiklius ar net rinktis sistemas pagal konkretų skersmenį. Kiekvienas produktas turi savo puslapį, kuriame yra daug naudingos informacijos, galinčios padėti pasirinkti tai, kas labiausiai atitiks lūkesčius. Visus internetu atliktus užsakymus greitai paruošiame atsiėmimui savo parduotuvėse Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar Šiauliuose, arba išsiunčiame klientams visoje Lietuvoje.

Kaip pasirinkti tinkamus vamzdžius ir sukurti veiksmingą vamzdžių sistemą?

Renkantis tinkamus vamzdžius ir kuriant sistemas savo baldams, reikia atsižvelgti į kelis faktorius. Tarp pagrindinių turite vertinti medžiagą, iš kurios jie pagaminti, vamzdžio skersmenį ir net dizainą.

Dauguma mūsų siūlomų sistemų (tiek vamzdžiai, tiek jų priedai) bus gaminami iš patvaraus metalo. Jis puikiai atrodo tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus stiliaus baldų bei džiugina ilgaamžiškumu ir tvirtumu.

Žvelgiant į parametrus galvokite apie vamzdžio skersmenį. Jis turėtų atitikti baldo matmenis ir suteikti norimą funkcionalumą. Siekdami funkcionalumo ir ergonomiškumo, galvokite apie pusiausvyrą tarp estetikos ir praktiško panaudojimo. Kadangi sistemą sudaro ne tik kartelės ar vamzdžiai, bet ir laikikliai, jungtys, įvorės, kojelės ar atramos, pagalvokite apie išdėstymą ir sujungimo taškus, kad turėtumėte stabilią bei lengvai reguliuojamą sistemą.

Nepamirškite apie svorį, kurį vamzdžiai turi išlaikyti. Perkrovimas gali sulenkti vamzdžius, pakenkti jungtims ir tvirtinimo elementams.

Kam naudojamos vamzdžių sistemos?

Vamzdžių sistemos balduose dažniausiai naudojamos sukurti pakabų laikymo sistemas, formuojant baldą arba didinant jo funkcionalumą. Jos plačiai pritaikomos konstruojant populiarias lentynas, stalus ir įvairaus stiliaus baldus bei net kuriant labai nestandartines jų versijas.

Mūsų siūlomos vamzdžių sistemos pasižymi labai savita estetika, nes užima nedaug vietos (yra pakankamai minimalistinis dizaino elementas), bet prideda gerokai daugiau funkcionalumo.

Kartelės kabinamos spintose ar drabužinėse ir tampa geriausiu sprendimu kabinti pakaboms ir daiktams.

Kaip tinkamai pritvirtinti vamzdžius balde?

Tinkamas vamzdžių sistemos montavimas yra labai svarbus jos stabilumui ir baldo ar erdvės funkcionalumui.

Pradėkite nuo planavimo apie tikslų išdėstymą bei sujungimą. Visos dalys turėtų tarpusavyje sklandžiai derėti tiek estetiškai, tiek funkcine prasme. Pasirinkite savo sistemai tinkančius laikiklius, atramas bei priedus.

Jei reikia pjauti, darykite tai tiksliai, kad nepažeistumėte vamzdžių vientisumo. Pagal poreikį karteles ir vamzdžius galime supjaustyti ir savo sandėliuose.

Tada naudokite tinkamas tvirtinimo detales ir pritvirtinkite jas prie baldo sienelės ar mūro, įgręždami skyles. Tinkamai viską suveržkite, kad nebūtų nestabilumo ir priveržkite karteles bei vamzdžius. Nors tai svarbu dirbant su visomis medžiagomis, tačiau jei veržiate prie trapesnių medžiagų, stenkitės pernelyg visko nesuveržti, nes tai gali jas pažeisti.

Galiausiai išbandykite konstrukcijos stabilumą.

Plačiau