Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Baro lankstai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Reikia furnitūros baro stalams ir spintelėms? Esate kaip tik ten, kur reikia. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje galite patrauklia kaina įsigyti baro lankstus, jų komplektus ir net papildomus mechanizmus. Kataloge matysite, kuriems furnitūros elementams taikoma akcija, kokios prekės yra naujienos bei kokia būna vieneto kaina.

Visi baro lankstai bei jų priedai turi savo prekės puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia techninė informacija, padedanti pasirinkti. Taip pat kataloge rasite daug kitokios baldų furnitūros, kuri gali būti pritaikoma baruose ar kitose jūsų namų bei objektų vietose.

Kas yra baro lankstai?

Baro durų lankstai - tai specifinis šio furnitūros elemento tipas, dažniausiai naudojamas atverčiamose barų spintelėse. Dažniausiai jie būna nedideli ir apvalūs, leidžiantys atlenkti dureles ar plokštę iki horizontalios padėties. Dėl to, kad būna įtempiami ir patiria apkrovą, tokie lankstai turi būti gaminami iš patvarių medžiagų, pavyzdžiui, metalo, plastiko.

Tiesa, pavadinimas nebūtinai atitinka vienintelę galimą šių lankstų paskirtį. Nors dažniausiai naudojami namų ar biuro barų spintelėms, šie lankstai tinka ir paprastoms spintelėms ar net daiktadėžėms.

Dauguma baro lankstų sukurti taip, kad atsiverstų ir užsivertų iš vertikalios padėties. Pilnai pritrauktos, durelės prisiglaudžia prie spintelės, o nuleistos virsta į horizontalią plokštumą, ant kurios galima susidėti gėrimus, butelius, ingredientus ar kitus svarbius baro reikmenis.

Ką turite žinoti apie baro lankstus?

Kalbant apie barų lankstus, prieš juos perkant, kaip ir su bet kokia kita furnitūra, reikia įvertinti tam tikrus aspektus. Pirmas labai svarbus dalykas, lemiantis furnitūros ilgaamžiškumą ir tinkamumą konkrečiai paskirčiai – medžiaga, iš kurios jie pagaminti. Lankstas turėtų be problemų susidoroti su lentynėlių svoriu bei jį išlaikyti.

Visada malonu, jei lankstai nekrenta į akis bei gali papildyti jūsų baldų estetiką. Dėl to neignoruokite nuotraukų ir rinkitės modelius, kurie labiausiai tinka prie Jūsų namų ir baldų dizaino.

Atkreipkite dėmesį ir į matmenis, kad furnitūra tilptų bei netrukdytų užsidarymui ar atidarymui. Galiausiai reikėtų pagalvoti apie montavimo procesą. Kai kuriems baro lankstams sumontuoti reikalingi specialūs įrankiai ar įgūdžiai, todėl įsitikinkite, kad viską ko reikės turite arba pasikvieskite profesionalus.

Plačiau