Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Klijai OSB plokštei

Siūlome platų OSB plokščių ir klijų OSB plokštei pasirinkimą, patrauklias kainas bei greitą ir operatyvų pristatymą

Pasinaudokite filtro pagalba, jeigu norite išsifiltruoti klijus pagal kainą. Klijai OSB plokštei gali būti:

  • OSB plokštės klijavimui su betonu,

  • OSB plokštės klijavimui ant plytelių ar medžio,

  • OSB plokštės klijavimui vidaus salygomis,

  • OSB plokštės klijai, kai reikalingas greitas džiūvimas,

  • OSB plokštės klijai, kai reikalingas lėtesnis džiūvimas.

Jeigu ieškote OSB plokščių, jas rasite paspaudę ant šių nuorodų:

OSB plokštės

Grindų OSB plokštės

OSB plokštės su špuntu (išdroža)

OSB-3 plokštės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Norint tinkamai užbaigti statybų, interjero apdailos, baldo gamybą ar kitą projektą, reikalingi OSB plokštės klijai. Tai speciali chemija, pritaikyta klijavimui ant OSB plokštės arba OSB plokštės klijavimui prie paviršiaus (medžio, betono, plytelių ir kt.). Taip galima tarpusavyje kokybiškai sutvirtinti OSB plokštes arba ant OSB plokštės tvirtinti kitas medžiagas. Kokybiški klijai ne tik sustiprina konstrukciją, bet gali jai suteikti papildomo atsparumo drėgmei. „Ulmas“ siūlo itin kokybišką chemiją baldininkams, statytojams ir pasidaryk pats projektų mėgėjams internetu. Jeigu domina patvarūs klijai OSB plokštei – dėkite produktus į krepšelį bei pateikite užsakymą.

Ar galima klijuoti plyteles ant OSB plokštės?

Plytelių klijavimas ant OSB plokštės yra įmanomas, tačiau reikia tinkamo pasiruošimo bei specifinių klijų. Veikiamos drėgmės, OSB plokštės plečiasi ir traukiasi, todėl ilgainiui plytelės gali atkibti, o ant paviršiaus atsiras įtrūkimų. Patarsime, kaip to išvengti ir kokį vaidmenį vaidina OSB plokščių klijai.

Bet kokiu atveju, jeigu ant viršaus klijuosite plyteles, įsigykite drėgmei atsparios OSB-3 arba OSB-4 plokštės. Žemesnės kategorijos plokštės paprasčiausiai netiks.

Dėl šiurkščios OSB plokštės tekstūros gali prireikti šlifuoti, kad paviršius taptų lygesnis. Rekomenduojama naudoti lanksčius klijus, skirtus būtent plytelėms. Jie labiausiai atitiks OSB plokščių plėtimosi ir susitraukimo poreikius, tai jų nepažeis.

Galite naudoti ir atskiriamąją membraną. Ji gali padėti suvaldyti OSB plokščių ir plytelių judėjimą, taip mažindama įtrūkimų riziką. Apskritai, plytelių klijai ant OSB plokštės geriausiai tarnauja ten, kur nėra daug drėgmės.

Klijai OSB plokštei: Naudojimo savybės ir patarimai

OSB plokštės klijai yra būtini norint užtikrinti ilgalaikį ir patikimą OSB plokščių sujungimą. Šie klijai specialiai sukurti atsižvelgiant į OSB plokščių sudėtį ir tekstūrą, todėl jie užtikrina gerą sukibimą ir ilgaamžiškumą. OSB plokštės dažniausiai naudojamos statybose, baldų gamyboje ir įvairiuose "pasidaryk pats" projektuose, todėl patvarūs ir efektyvūs klijai yra neatsiejama šių plokščių naudojimo dalis.

Klijai gali būti naudojami ne tik OSB plokščių tarpusavio klijavimui, bet ir skirtingų medžiagų, tokių kaip medis, plastikas ar metalas, tvirtinimui prie OSB plokštės. Svarbu pasirinkti teisingą klijų tipą, atsižvelgiant į konkretų projektą ir naudojamas medžiagas. Pavyzdžiui, jei projektas susijęs su didesniu drėgmės lygiu, rekomenduojama rinktis vandeniui atsparius klijus.

OSB plokščių klijavimo procesas yra gana paprastas, tačiau reikalauja tam tikro pasiruošimo. Prieš pradedant klijavimą, būtina užtikrinti, kad OSB plokštės paviršius būtų švarus, sausas ir lygus. Jei reikia, paviršių galima nušlifuoti. Tada klijai turi būti tolygiai paskirstyti ant paviršiaus, o plokštės – tvirtai suspaustos, kad klijai gerai sukibtų. Klijavimo laikas ir būdas gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų klijų, todėl svarbu atidžiai sekti gamintojo nurodymus.

Be to, OSB plokščių glaistas gali suteikti papildomų savybių, pavyzdžiui, džiuvimo greičio, skirtingų dangų, tvirtumo . Tai svarbu projektuose, kur šie aspektai yra prioritetiniai. Taigi, teisingai parinkti ir naudojami klijai yra esminė sėkmingo projekto dalis, užtikrinanti ilgaamžiškumą ir kokybę.

Plačiau