Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Baldų amortizatoriai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Spintelėms, darbo stalams, virtuvės, spintų durelėms ar kitiems baldams reikalingi baldiniai amortizatoriai. Šis furnitūros elementas palengvina atidarymą-uždarymą bei apsaugo nuo sutrenkimų, padidina funkcionalumą. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje, baldininkai, interjero apdailos specialistai ar visi, kurie užsiima pasidaryk pats projektais, gali įsigyti įvairių tipų ir matmenų baldinius amortizatorius labai patrauklia kaina. Turime baltos, pilkos, kremo, juodos, antracito spalvos atmetėjų (amortizatorių) su magnetais, įgręžiamus amortizatorius, klijuojamas triukšmo ir sutrenkimo slopinimo detales bei daug kitų.

Visų produktų puslapiuose rasite naudingą techninę informaciją apie amortizatorius, kuri padės ieškojimo procese. Įsidėjus produktus į krepšelį, pereikite prie užsakymo patvirtinimo, o mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu visoje Lietuvoje.

Baldų amortizatorius - kas tai?

Baldų durelių amortizatoriai – specializuoti furnitūros komponentai, skirti amortizuoti ir sugerti smūgius, vibraciją ir triukšmą iš uždaromų, atidaromų durelių. Baldiniai amortizatoriai įprastai yra pasirenkami su tikslu padidinti baldų funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.

Amortizatoriai neretai naudojami spintelėse ir durelėse. Sumontavus, jie saugo nuo trinktelėjimo ir užtikrina sklandų, kontroliuojamą plokštės judėjimą.

Amortizatoriaus paslaptis – magnetas ir/ar spyruoklė, kuri suteikia pasipriešinimą kinetinei energijai, atsirandančiai tada, kai spaudžiate duris atidarymui ar uždarymui. Galima sakyti, kad amortizatorius yra kaip lankstas su atmetimu, jis taip pat pajėgs atmesti dureles, kai jas paspausite.

Baldiniai amortizatoriai ne tik sumažina baldų nusidėvėjimą, bet ir prisideda prie tylesnio ir komfortiškesnio naudojimo. Tokia furnitūra ypač naudinga namuose ir biuruose, kur akcentuojamas elegantiškas, funkcionalus baldų dizainas ir tyla, komfortas. Jie padeda sukurti push-open fukcionalumą komplektuojant kartu su tinkamais lankstais.

Reikėtų nepamiršti ir to, kad amortizatoriai pasitarnaus saugant spintelėse laikomą turinį, pavyzdžiui, stiklinius indus ar delikačius daiktus, kurie, dėl staigių judesių, galėtų išsibalansuoti ar būti pažeidžiami.

Kokie baldų amortizatoriai geriausi?

Ieškant geriausių baldų amortizatorių, reikia atsižvelgti į kelis pagrindinius faktorius.

Pirma, nustatykite konkrečią paskirtį ir baldų durelių ar plokščių, kurioms jie bus naudojami, svorį bei matmenis. Nuo to priklausys, kokio stiprumo ir tipo amortizatoriaus reikia. Juk jis turi būti pajėgus išstumti dureles. Nors dauguma modelių yra standartizuoti, turint labai storas ir/ar sunkias dureles, gali reikėti kito sprendimo.

Antras dalykas, į kurį svarbu atsižvelgti - ar lengva bus amortizatorius sumontuoti bei ar galima sklandžiai integruoti į esamą baldų dizainą.

Be to, kuriant interjerą teks apsvarstyti ir estetinį aspektą. Kai kurie amortizatoriai pagaminti taip, kad būtų diskretiški, nepastebimi, o kiti bus daug labiau matomi. Visada galite kreiptis į artimiausią „Ulmo“ pardavimų skyrių bei gauti patarimus ir konsultacijas.

Plačiau