Filtruoti
Kainos rėžiai
Storis
Matmenys mm.:
Ar yra sandelyje?

Lanksti fanera

Lanksti fanera

Lanksti fanera


Nestandartiniams gaminiams, lenktų paviršių gamybai naudojama lankstymui skirta fanera.
Lankstymui skirtos faneros paviršių galima apklijuoti lanksčia faneruote Decoflex arba aukšto slėgio laminatais (HPL).

Faneros tankis: 300-340 kg/m3.

Pirmas lanksčios plokštės matmuo nurodo faneros rašto kryptį. Lapas lenkiamas statmenai rašto krypčiai, pagal tai lanksti fanera skirstoma į skersinę ir įšilginę:

Skersinė fanera                                                                             

Išilginė fanera

Sandėliuojame:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Domina lanksti skersinė arba išilginė fanera? „Ulmas“ gali pasiūlyti nestandartiniams gaminiams arba lenktų paviršių gamybai skirtą, lankstomą 3, 5 ir 8 mm, I rūšies, aukščiausios kokybės Ceiba fanerą. Tarp 300-340 kg/m3 tankio Ceiba fanera gali būti apklijuojama Decoflex- lanksčia faneruote arba HPL laminatu. Peržvelkite katalogą ir jau dabar pamatykite, kad „Ulmo“ lanksti fanera siūlo aukštą kokybę prieinama kaina.

Pažymėtoms prekėms gali būti taikoma akcija.

Kas yra lanksti fanera?

Lanksti fanera, dar vadinama lankstoma fanera arba flexiply, yra naujoviška šio gaminio rūšis, kuri, kaip rodo ir pats pavadinimas, pasižymi lankstumu.

Skirtingai nuo tradicinės standžios, lanksti fanera pagaminta taip, kad ją galima lengvai lankstyti ir kurti aptakias formas paviršiui nesutrūkinėjant ir nelūžtant.

Tai pasiekiama taikant specialų sluoksniavimo procesą gamyboje, kai kiekvieno faneros sluoksnio grūdeliai klojami lygiagrečiai vienas kitam, todėl galutinis produktas gali lankstytis. Įprastai, lenkiama fanera yra sudaryta iš labai plonų medienos sluoksnių, kurie tarpusavyje suklijuoti lanksčiais klijais.

Prie produkto atkreipkite dėmesį, jog pirmas matmens skaičius nurodo rašto kryptį. Pagal tai, lenkiama fanera dar grupuojama į skersinę bei išilginę.

Lanksčios faneros privalumai

Lanksti fanera turi keletą privalumų. Pagrindinis iš jų – galimybė lenkti, todėl lankstūs lakštai idealiai tinka lenktiems ar užapvalintiems baldų dizainams ir architektūriniams elementams kurti bei grąžinti.

Lankstumas leidžia pasiekti norimą, net ir labai kūrybišką rezultatą medžio apdirbimo ir dizaino projektuose.

Be to, lanksti fanera yra lengva, tačiau tvirta, todėl galvojant kaip sulenkti fanerą, nereikia pergyventi dėl įtrūkimų ar pažeidimų.

Lanksčios faneros trūkumai

Nepaisant privalumų, lanksti arba lenkiama fanera gali turėti ir trūkumų. Jeigu tiksliau – tai dėl tam tikrų savo savybių ji gali tiesiog netikti jūsų projektui.

Pirma, dėl specializuoto gamybos proceso ji paprastai yra brangesnė už įprastą fanerą. Jos lankstumas taip pat gali būti ribojantis, kai reikia struktūrinio standumo. 

Visgi, lanksti fanera nėra ir nebus tokia pat tvirta bei stabili kaip tradicinė fanera. Be to, apdailų pasirinkimas čia yra ribotesnis, lyginant su kitais produktais.

Galiausiai, tam tikrais atvejais gali prireikti papildomos atramos arba karkaso, kad forma ir struktūrinis vientisumas išsilaikytų ilgam.

Kam naudojama lanksti fanera?

Ši medžiaga dažnai naudojama baldų dizaine. Gaminant lenktas kėdes, stalus ir dekoratyvinius elementus gali reikėti lankstumo.

Architektūroje ir interjero dizaine ši fanera dar naudojama skulptūriniams elementams, lenktoms sienų plokštėms ir spintelėms kurti.

Įmanomas ir pritaikymas scenografijoje, jūrinių transporto priemonių interjere ir net automobilių gamyboje. Tai – tik dalis sričių, kur pritaikoma lenkta fanera.

Plačiau