Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Virtuvinės kojelės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Nesvarbu, kokį interjerą turite ir kokį darbą norite atlikti, mūsų asortimente yra įvairiausių tipų virtuvinių kojelių, skirtų virtuvinėms spintelėms ir ne tik. Visos jos geriausiai tiks būtent virtuvėse, nors įmanomas panaudojimas ir kitose patalpose. Kataloge yra ne tik skirtingų aukščių ir tipų kojelės, bet ir klipsai bei laikikliai joms. Visos prekės turi savo puslapius, tad lengva rasti naudingą informaciją bei išsiaiškinti, kuris produktas labiausiai atitiks poreikius bei lūkesčius.

Visų prekių kainos nurodomos tiesiog kataloge, tad lengva planuoti biudžetą net perkant didelius kiekius. Jūsų užsakymą sparčiai pristatysime visoje Lietuvoje arba paruošime atsiėmimui vienoje iš savo parduotuvių.

Virtuvės baldų kojelės - kas yra svarbiausia renkantis?

Rinkdamiesi kojeles virtuvės spintelėms, atsižvelkite į jų patvarumą ir aukštį. Joms kyla labai didelis iššūkis atlaikyti kasdienį naudojimą: spintelių turinį ir stalviršio bei ant jo sukraunamų daiktų ir net virtuvinės technikos svorį.

Labai svarbu pasirinkti ir geriausią medžiagą. Mūsų asortimente yra reguliuojamos plastikinės kojelės. Kiekvienas modelis pasižymi skirtingais parametrais (reguliuojamu aukščiu ir maksimalia apkrova) ir patvarumu ir turi kiek kitokią išvaizdą, kadangi šios kojelės montuojasi po virtuvės spuntelėmis ir prie jų tvirtinasi baldinis plintusas. Virtuvės baldų kojelių estetika nėra tiek svarbi kiek techniniai parametrai. Plastikinės kojelės atlaiko net iki 450 kg apkrovą, tad tiks daugumoje būstų.

Kitas svarbus faktorius - kojelių aukštis. Nuo jo priklauso ir tai ar pavyks prie stalviršio patogiai dirbti bei gaminti.

Virtuvėje visada siekiama funkcionalumo, tad estetika paprastai yra antroje vietoje po funkcionalumo.

Galiausiai galima galvoti apie kojų konfigūraciją (kiek jų pirkti ir kur jas tvirtinti). Dažniausiai pasirenkamos keturios atskiros kojos, kad baldai stovėtų stabiliai, tačiau įmanoma rinktis ir dvi kojeles.

Kaip virtuvės kojelės gali pagerinti virtuvės spintelių funkcionalumą ir naudojimą?

Tinkamai parinktos virtuvės spintelės kojos gali ženkliai pagerinti viso baldinio komplekto patogumą naudotojams. Nematomos kojelės pasislepia už plintuso ir išlaiko spintelę, tad ji gali gražiau derėti prie likusio interjero.

Iš praktinės pusės, tinkamos kojelės veikia kaip atrama ir pagrindas, tad spintelė ar jų sistema stovi stabiliai, nekliba ar nesvyruoja.

Plačiau