Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Blum Tandembox Plus stalčių sistema

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Čia rasite gausų Blum Tandembox Plus stalčių sistemos produktų asortimentą. Patraukliomis kainomis įsigykite įvairių matmenų stalčius, paaukštinimus, laikiklius ar kitus reikalingus produktus. Šie produktai pravers baldininkams, NT vystytojams, interjero dizaino ar sprendimų kūrėjams ar paprastiems vartotojams, kurie nori patys pagerinti savo komfortą ir baldų funkcionalumą. Prekių puslapiuose rasite daugiau informacijos apie kiekvieno stalčiaus ar priedo technines savybes. Blum Tandembox Plus produktus galite įsidėti į krepšelį, pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo metodą bei džiaugtis kokybiškai tarnaujančia furnitūra nuo pirmos akimirkos.

Kokie yra Blum Tandembox Plus stalčių sistemos privalumai lyginant su kitomis?

Blum Tandembox Plus stalčių sistema išsiskiria aukščiausiu funkcionalumo ir gražaus, laikui nepavaldaus dizaino deriniu.

Tandembox stalčiai visada traukia žvilgsnį elegantišku, labai klasišku ir puikiai pažįstamu stačiakampio formos įvaizdžiu.

Skirtingai nuo kai kurių kitų sistemų, Tandembox Plus iš Blum, net ir standartinėje komplektacijoje gali būti su visiško ištraukimo ir švelnaus uždarymo funkcijomis, todėl gausite galimybę stalčių ištraukti dar kelis papildomus centimetrus bei džiaugsitės tyliu atidarymu ar uždarymu.

Kokybiška, austriška Blum Tandembox taip pat yra labai patvari. Standartinės komplektacijos mechanizmai atlaikys net iki 30 kg apkrovą, o priklausomai nuo stalčiaus dydžio, pajėgiausia ir tinkamai pritvirtinta furnitūra pajėgi išlaikyti iki 65 kg svorį. Blum Tandembox Plus yra patrauklus pasirinkimas įvairiems interjero stiliams bei poreikiams.

Kaip pritaikyti Blum Tandembox Plus stalčių sistemą savo virtuvei?

Jeigu jus tenkina Blum Tandembox Plus kaina ir jau susipažinote su montavimo schema, galima pradėti galvoti apie užsisakymą. Turime jums keletą patarimų dėl to, kaip išsirinkti geriausią sistemą savo virtuvei. Tai užtikrins sklandžią integraciją ir visavertį funkcionalumą.

1. Tiksliai išmatuokite matmenis spintelėje, kurioje planuojate įmontuoti stalčius. Reikia įvertinti visus svarbiausius matmenis - plotį, gylį ir aukštį.

2. Remdamiesi išmatavimais, iš katalogo pasirinkite Tandembox Plus stalčius ar priedus, kurie tinka jūsų erdvei bei baldams. Labai naudinga, kad vienoje vietoje matysite visus variantus, tas bus lengva pasirinkti.

3. Nuspręskite, kokių papildomų funkcijų ar priedų jums gali prireikti. Kai ką galima įsigyti čia, o kai ko reikės ieškoti namų apyvokos daiktų parduotuvėse, pavyzdžiui, stalo įrankių skirtukų ar ištraukiamų dėžučių.

4. Jei jums patinka „pasidaryk pats" užduotys, stalčius galite sumontuoti patys, naudodamiesi pateiktomis instrukcijomis. Jeigu trūksta laiko, visada galima rasti profesionalus, kurie šį darbą atliks už jus.

5. Nors Blum Tandembox Plus stalčius lengva atidaryti ir be rankenėlių, norintiems tokio funkcionalumo ir estetikos galime pasiūlyti vieną didžiausių furnitūros asortimentų Lietuvoje. Pasidairykite po katalogą ir turėtumėte rasti rankenėles, kurios gražiai dera.

6. Sumontavę stalčius išbandykite, ar viskas lengvai atsidaro ir užsidaro. Jei reikia, reguliuokite papildomai.

Plačiau