Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Tipas
Žingsnis
Ar yra sandelyje?

Įfrezuojamos rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Norint kurti modernų interjerą bei maksimaliai padidinti erdvę kambaryje, naudojamos įfrezuojamos rankenėlės. Tai yra toks baldinių rankenėlių tipas, kuris neišsikiša iš baldo bei leidžia įgyvendinti modernaus minimalizmo dizaino tendencijų idėjas. „Ulmas“ visiems baldininkams, namų savininkams, interjero dizaino ir apdailos specialistams ar kitiems klientams gali pasiūlyti didelį baldų furnitūros asortimentą. Frezuojamos rankenėlės – gausi prekių kategorija, kur rasite didelį pasirinkimą patraukliomis kainomis. Visi produktai turi savo puslapius, kuriuose yra naudinga techninė informacija.

Susidėkite išsirinktą furnitūrą į krepšelį, pateikite užsakymą, o mes pasirūpinsime sparčiu suruošimu bei pristatymu visoje Lietuvoje.

Kas yra įfrezuojamos rankenėlės?

Įfrezuojamos arba frezuotos rankenėlės yra toks baldų furnitūros tipas, kurios įleidžiamos į vidų, o ne priveržiamos varžtu. Taip rankenėlė gali neišsikišti iš stalčiaus, durelių, sienelės ar kitų paviršių bei sukuria vientisesnę estetiką. Kadangi minimalizmo tendencijos vertina lygumą, vientisumą ir švarias linijas, įfrezuojamos rankenėlės puikiai dera bei leidžia džiaugtis tuo, kad rankenėlė nei kiek neišsikišusi ir erdvė aplink baldus yra laisva ir tolygi baldo paviršiui bei formai.

Kaip sukurti modernų dizainą naudojant įfrezuojamas rankenėles?

Norint, kad įfrezuota rankenėlė kurtų modernią estetiką, nereikia net didelių investicijų ar pernelyg unikalaus sprendimo. Pakanka tik parinkti derančios arba kontrastuojančios spalvos rankenėles ir jos pagalba galima kurti modernų baldą ir interjerą.

Apvalios formos įfrezuojamos rankenos visada atrodo kiek paprasčiau ir nuosaikiau, tad, jeigu orientuojatės į skandinavišką stilių arba norite išlaikyti subtilumą, rinkitės jas. Jeigu galvojate apie tai, kaip šalia modernumo džiaugtis akiai žaviais akcentais bei unikalumu rinkitės kvadratines arba pailgas įfrezuojamas rankenėles iš mūsų asortimento.

Įfrezuojamos rankenėlės: funkcionalumas ir stilius viename

Įfrezuojamos baldų rankenėlės - tai puikus funkcionalumo ir grožio derinys, Jūsų interjerui suteikiantis išskirtinumo.

Šios rankenėlės leidžia įgyvendinti sudėtingas dizaino vizijas ir vientisumą interjere. Tą sudėtinga pasiekti naudojant tradicinius metodus. Ergonomiška frezuojamų rankenėlių konstrukcija užtikrina patogumą ir paprastą naudojimą, todėl jos idealiai tinka ir kasdien naudojamiems miegamojo ar svetainės baldams. Tarp vonios kambario baldų jas taip pat galime išvysti, tačiau virtuvėje tokios rankenėlės yra rečiau naudomos.

Jeigu norite apie rankenėles sužinoti daugiau - atsidarykite prekės puslapį. Taip bus lengviausia rasti funkcionalias ir stilingai atrodančias rankenėles iš „Ulmo“ katalogo.

Plačiau