Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Stumdomų durų ratukai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

Jeigu savo darbo vietoje, namuose ar bet kuriame objekte planuojate įrengti stumdomas duris ir/ar pertvaras, jums gali būti reikalingi stumdomų durų ratukai. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje jūs rasite įvairių tipų, matmenų ir skirtingais ypatumais pasižyminčių viršutinių bei apatinių ratukų, kurie pridės stumdomoms durims reikalingo funkcionalumo. Kiekvienas produktas turi savo prekės puslapį, kuriame yra daug naudingos informacijos, galinčios padėti renkantis.

Ieškant tokių ratukų labai svarbu žinoti jų matmenis, paskirtį ir kitas savybes, nes nuo to priklauso ar jie patenkins poreikius. Ratukus, jų komplektus, priedus jiems ir kitą furnitūrą galite įsigyti ir internetu. Tiesiog įsidėkite į krepšelį bei pasirinkite patį patogiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą iš daugelio galimų.

Kaip pasirinkti tinkamus stumdomų durų ratukus jūsų projektui?

Renkantis, kurie stumdomų durų ratukai labiausiai tiks jūsų projektui, reikia įvertinti jų svorį, naudojimo dažnumą ir mechanizmo tipą (ratukai viršuje, viršuje ir apačioje ar tik viršuje).

Sunkioms arba dažnai judinamoms durims visada rinkitės tik iš pačių patvariausių medžiagų, pavyzdžiui, plieno, pagamintus ratukus, nes jie turi atlaikyti apkrovą ir naudojimą. Jūsų patogumui prekės puslapyje bus nurodoma, kokiai sistemai galėtų tikti konkretus stumdomų durų apatinis ar viršutinis ratukas.

Be to, ratukų dizainas turėtų papildyti durų ar pertvarų estetiką (jei jis ar bėgeliai lieka matomi) ir nepakenkti bendram funkcionalumui. Išmatuokite erdvę, kad įsitikintumėte, jog ratukai tinkamai priglus ir pagerina tiek durų funkcionalumą, tiek prisitaiko prie estetikos.

Stumdomų durų ratukai: funkcionalumas ir dizaino sprendimas

Stumdomų durų ratukai yra tas furnitūros elementas, kuris siūlo ir funkcionalumą ir estetiką. Dėl šių priežasčių tai yra nepakeičiamas sprendimas, padedantis lengvai atverti ar užverti duris ir kartu paliekantis laisvę įgyvendinti norimą interjero estetikos viziją.

Ratukai stumdomoms durims leidžia joms sklandžiai slysti bėgeliais, todėl reikia mažiau pastangų atidarymui ir uždarymui.

Ratukai gali būti įvairių stilių, nuo minimalistinio iki labai elegantiško, todėl puikiai dera prie bet kokios interjero dizaino tematikos.

Apibendrinant galima dar kartą pabrėžti, kad tai yra svarbiausias stumdomų durų ir pertvarų elementas, be kurio jos netektų savo pagrindinės savybės ir funkcionalumo.

Ar stumdomų durų ratukai gali pagerinti jūsų namų erdvės naudojimą?

Tikrai taip. Stumdomųjų durų ratukai suteikia funkcionalumo ir padidina laisvę durimis naudotis. Jei pasirinksite tinkamus ratukus, galėsite žymiai geriau išnaudoti erdvę. Kadangi riedantis mechanizmas užtikrina sklandų ir lengvą durų judėjimą, galima lengvai padalyti kambarius arba paslėpti ne tokias estetiškas zonas (pavyzdžiui, kur laikomi daiktai). Taip pat taupoma erdvė, kurios reikėtų varstomoms durims.

Šis privalumas ypač naudingas mažesniuose namuose ar butuose, kur labai svarbu neprarasti ir bereikalingai neaukoti naudingos erdvės bei patalpose su atviru planu (pvz., loftas, studija). Su tokiomis durimis pavyks sukurti ir daugiafunkcinius kambarius.

Plačiau