Filtruoti
Kainos rėžiai
Padengimas
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Spintelių laikikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldininkams, interjero dizaino sprendimų kūrėjams, renovuojantiems būstą ar užsiimantiems pasidaryk pats projektais gali būti reikalingi specialūs spintelių laikikliai. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje galite rasti platų tokios furnitūros asortimentą patraukliomis kainomis. Visi produktai turi savo puslapį, kuriame yra nurodoma svarbiausia informacija apie laikiklio matmenis, maksimalų atlaikomą svorį ir susijusias prekes. Baldininkams ar norintiems pirkti didelius kiekius patogu ir tai, jog prekės puslapyje matysite laikiklio ar furnitūros priedų likučius jums artimiausiame „Ulmo“ sandėlyje.

Jeigu kyla klausimų arba reikia patarimo, susisiekite su artimiausiu pardavimų skyriumi dėl rekomendacijų bei sužinokite, kurie laikikliai ar priedai bus tinkamiausi ir atitiks Jūsų poreikius.

Ką verta žinoti apie įvairius spintelių laikiklius?

Supratimas apie spintelių laikiklių įvairovę leis išpildyti lūkesčius dėl baldo funkcionalumo ir dizaino.

Spintelių laikikliai būna įvairių tipų. Kiekvienas jų pritaikytas tam tikrai estetikai bei skirtingiems poreikiams. Paslėpti arba nematomi laikikliai populiarūs dėl to, kad leidžia išpildyti minimalistinio dizaino vizijas, yra paslėpti nuo žvilgsnio. Nors sukuriamas vientisumas, tačiau labai svarbu pasidaro maksimaliai tikslus montavimas.

Labiau dekoratyviniai spintelių ar spintos lentynų laikikliai tampa tarsi dizaino elementu ir papildo bendrą baldo ar patalpos, zonos stilistiką. Tada furnitūra užtikrina ir baldo funkcionalumą, ir gerina estetiką.

Daug kam svarbu, kad spintelių laikikliai būtų patvarūs ir atlaikytų didesnį svorį. To dažnai reikia vonios kambaryje bei virtuvėje, kur spintelės paprastai pripildomos daiktais. Geri laikikliai užtikrina stabilumą ir saugumą.

Kalbant apie medžiagas, reikia paminėti, kad dėl tvirtumo ir ilgaamžiškumo, dauguma laikiklių bus metaliniai tačiau nesunku rasti ir prieinama kaina parduodamų plastikinių.

Kokius spintelių laikiklius rinktis?

Kadangi asortimente yra tikrai įvairūs spintelių laikikliai, prieš perkant reikėtų atsižvelgti į tam tikras jų savybes. Tokiu būdu išsirinksite geriausius laikiklius net ir tada, kai turite daug ką palyginti. Štai tos savybės:

1. Bent jau apytikriai nustatykite spintelėje laikomų daiktų svorį ir dydį. Jei bus sunkesnių daiktų, reikės daugiau ir/ar tvirtesnių laikiklių.

2. Įsitikinkite, kad laikikliai dera su jūsų spintelės medžiaga. Gali būti, kad kai kurie laikikliai tiek funkcionaliai, tiek estetiškai labiau derės prie, pavyzdžiui, tamsios medienos, metalo, laminuotos plokštės.

3. Jei laikiklis bus matomas, rinkitės tokį stilių, kuris derėtų prie spintelės ir kambario interjero. Dekoratyviniai laikikliai gal i net tapti išskirtiniu akcentu.

4. Kai kuriuos laikiklius gali būti kiek sudėtingiau sumontuoti. Atsižvelkite į savo pasidaryk pats įgūdžius arba iš karto kreipkitės į profesionalus.

Plačiau