Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Storis
Matmenys mm.:
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Lazerinė fanera

Lazerinė fanera

Ši beržinė fanera specialiai sukurta pjaustymui ir graviravimui lazeriu. Faneros ir lazerio pagalba gaminamos išskirtinės baldų ir interjero detalės, siuvenyrai, žaislai, reklaminiai užrašai, iškabos, dėžutės ir kitos detalės ir gaminiai. Faneros savybės leidžia išpjauti itin smulkaus rašto ornamentus ir detales.

Lazerio darbams galite įsigyti šią beržinę fanerą:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

LAZERINĖ FANERA STANDARD:

• 100% beržas

• Griežta faneros storio tolerancija (+0,3 / -0,3)

• Aukštos kokybės pilno dydžio lukštas viduje ir išorėje

• Klijai tinkantys faneros pjaustymui lazeriu

 

LAZERINĖ FANERA PREMIUM:

• 100% beržas

• Griežta faneros storio tolerancija (+0,3 / -0,3)

• Aukštos kokybės pilno dydžio lukštas viduje ir išorėje

• Minimalus defektų skaičius visuose sluoksniuose

• Klijai tinkantys faneros pjaustymui lazeriu

 

Faneros lapų matmenys: 1525x1525 mm
Faneros lapų storiai: 3, 4, 6 mm
Faneros tankis: 640-700 kg/m3

Dėl platesnės informacijos kreipkitės į artimiausią pardavimo skyrių.

Domina kokybiška lazerinė fanera baldams, suvenyrams, dėžutėms ar dekoracijoms? „Ulmas“ jums siūlo 3, 4 ir 6 mm storio, kokybiškos 1525x1525mm beržinės faneros plokštes lazerio darbams. Jeigu domina jau pagaminti ruošiniai pateikite užsakymą pagal savo matmenis ir norus bei mes ji greitai pagaminsime. Baldinės faneros lazeriui ir kiti užsakymai greitai pristatomi visoje Lietuvoje.

Kas yra lazerinė fanera?

Lazerinė fanera yra specialus beržo medienos gaminys, sukurtas tolesniam pjaustymui ir graviravimui lazeriu. Ši specializuota fanera pritaikyta sudėtingiems ir tiksliems lazerio darbams. Pirkėjai ją dažniausiai renkasi smulkiems ir detaliems baldų apdailinimo, interjero detalių, žaislų, ženklų ir įvairių dekoratyvinių daiktų gamybai.

Šio produkto gamyboje daugiausia dėmesio skiriama tam, kad medžiaga būtų puikiai pritaikyta lazeriniam apdirbimui, o į tai paprastai neatsižvelgiama gaminant tokius gaminius kaip, pavyzdžiui, baldinė fanera.

Kuo lazerinė fanera skiriasi nuo įprastos faneros?

Skirtingai nuo įprastos, lazerinė fanera išsiskiria itin mažais storio nuokrypiais (tik +0,3/-0,3 mm), todėl užtikrinamas lazerinio pjovimo nuoseklumas ir tikslumas.

Prie lazerinės faneros vienodumo ir tvirtumo prisideda ir lazerinėje faneruotėje naudojami, aukštos kokybės, pilno dydžio faneros sluoksniai, klijuojami tiek išorinėje, tiek vidinėje lakšto dalyje.

Ji ypač išsiskiria tuo, kad palengvina itin smulkių raštų ir detalių pjovimą. Būtent ši savybė ją išskiria specializuotose medžio apdirbimo ir amatų srityse.

Dar verta paminėti, kad pjovimui lazeriu skirtas produktas yra itin šviesi, beržinė fanera. Tai – dar viena savybė, išskirianti šią produktų kategoriją iš kitų.

Kokie yra lazerinės faneros privalumai?

Galima išskirti bent kelis šio produkto privalumus. Fanera lazeriui išsiskiria labai vienodu storiu ir tuo, kad yra gaminama iš labai aukštos kokybės beržo. Dėl to su lazeriu, ant jos paviršiaus galima tiksliai kurti sudėtingus raštus ir smulkias detales. Storio tolygumas yra labai svarbus.

Tolygūs paviršiai be nuokrypių ar defektų užtikrina, jog turėsite lygų, švarų ir vientisą paviršių, tad galutinio gaminio kokybė bus pati geriausia.

Medžiagos tankis (640-700 kg/m3) prisideda prie jos ilgaamžiškumo ir stabilumo, todėl lazerinė fanera yra patikimas pasirinkimas aukštos kokybės ir tikslumo reikalaujantiems projektams.

Plačiau