Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

LED profiliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

LED profilis gali papildyti beveik bet kurį interjerą, tiek namų, tiek komercinių patalpų. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje galite patrauklia kaina įsigyti LED profilius savo projektams bei interjerams. Kartu su pačiais aliuminio profiliais parduodami ir dangteliai, tarpinės, judesio davikliai. Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose rasite daug naudingos informacijos apie matmenis, specifikacijas bei privalumus. Jeigu sudomino, kažkuris profilis LED juostai arba dangtelis bei kitos prekės, galite drąsiai jas dėti į krepšelį bei pereiti prie apmokėjimo. Mūsų komanda pasirūpins greitu suruošimu atsiėmimui fizinėse „Ulmo“ parduotuvėse arba pristatymu visoje Lietuvoje.

LED profilių privalumai

LED profilis – apšvietimo sprendimams skirta furnitūros detalė. Šie aliuminio arba plastiko korpusai apsaugo pačias šviečiančias LED juostas nuo išorės veiksnių - dulkių, drėgmės ir fizinių pažeidimų. LED juostos profilis gerokai pailgina pačios juostos tarnavimo laiką bei suteikia vientisumo, darnos iš estetinės pusės, kadangi nesimato pačių diodų.

Papildomai verta paminėti, kad plastikiniai arba aliuminiai LED profiliai palengvina šilumos išsklaidymą, apsaugo sistemas nuo perkaitimo. Ergonomiškai sukurti šviesos diodų profiliai dar leidžia tiksliai išsklaidyti ir nukreipti šviesą, o tai pagerina komfortą, nes galima apsisaugoti nuo akinimo, įkyrių arba netinkamai krentančių atspindžių.

Be to, asortimente turime įvairių spalvų ir stilių profilių, todėl galima rasti sprendimą, kuris puikiai dera prie įvairių architektūrinių stilių. Naudojant LED profilius atsiranda daugiau galimybių efektyviai ir skoningai integruoti LED apšvietimo juostas į namų ar komercinių erdvių interjerus.

LED profilių pritaikymas

Bet kuris profilis LED juostai gali būti vadinamas universaliai pritaikomu sprendimu, nes juos galima nesunkiai pritaikyti įvairiose gyvenamosiose, komercinėse ir pramoninėse patalpose.

Namuose, kotedžuose ar butuose jie naudojami apšvietimui po spintelėmis, palubių apšvietimui arba kaip sluoksniuotoji, bendro apšvietimo dizaino dalis. LED juostos suteikia gyvenamajai erdvei gilumo ir šilumos efektą.

Komercinėje veikloje LED profiliai labai dažnai pritaikomi prekių vitrinoms, iškaboms ir biurų patalpoms apšviesti, suteikiant užduočių apšvietimą ir kuriant klientui patrauklią atmosferą.  

Pramonėje tai dažniausiai bus efektyvus sandėliavimo patalpų arba bendrų erdvių apšvietimas, ypač ten, kur reikia ką nors pabrėžti, išryškinti.

Dėl jų pritaikomumo įvairiose aplinkose ir LED šviestuvų technologijos privalumų, kiekvienas LED juostos profilis yra nepakeičiamas elementas šiuolaikinio dizaino erdvėse.

Kaip išsirinkti ir sumontuoti tinkamus LED profilius?

Pasirenkant tinkamą LED profilį reikia atsižvelgti į montavimo vietą, norimą apšvietimo efektą ir konkrečias LED juostos savybes.

Aliuminio profiliai yra bene patys geriausi, nes puikiai išsklaido šilumą bei nebijo aplinkos poveikio. Profilio dydis ir forma turėtų būti tinkami LED juostai, kad ji tilptų viduje, o pati furnitūros detalė apgaubtų juostą bei sukurtų norimą efektą. Būtent tam tikslui parduodami įvairūs profilių tipai. Tai gali būti kampinis LED profilis, paprastas profilis, vadinamasis profilis-rankenėlė ir kiti sprendimai.

Nepamirškite to, kad, jeigu montuojate sprendimą lauke, virtuvėje ar vonioje, reikia konstrukcijų su atitinkamu IP klasės atsparumu, kad vėliau jie neprarastų savo išvaizdos ir savybių.

Bene kiekvienas kampinis ar lankstus LED profilis įrengiamas gana nesudėtingai. Tam naudojami spaustukai, dvipusė lipni juosta ir/ar papildomi tvirtinimo elementai. Kruopštus planavimas ir gamintojo instrukcijų laikymasis užtikrins visokeriopą sėkmę.

LED profiliai: kaip jie gali pridėti šviesumo ir pagerinti stilių jūsų namuose?

Į namų apšvietimo dizainą įtraukę LED profilius, galite pakeisti ne tik detales, bet ir visą atmosferą bet kurioje namų erdvėje.

Lankstus LED profilis ir po juo sumontuota LED juosta leidžia išpildyti net pačius sudėtingiausius, integruotus apšvietimo sprendimus, kurie pagerina bet kurios patalpos atmosferą ir funkcionalumą.

Prie atbrailų arba perskyrų įmontuotos LED juostos prideda gylio pojūtį. Ši percepcija asocijuojasi su prabanga ir komfortu.

Su profiliais dažnai pasirenkama įrėminti architektūrinius elementus, išryškinti meno kūrinius arba tapti akcentiniu apšvietimo sprendimu, padedančiu sukurti raminantį efektą.

LED profiliai internetu

Domina juodas LED profilis ar kampinis anoduotas profilis svetainei, komercinėms erdvėms? O gal ieškote sprendimo visai kitoms erdvėms? Pasirinkti tikrai bus iš ko. Turime ir laisvai tvirtinamų, ir įfrezuojamų profilių bei jiems skirtų papildomų furnitūros detalių. Primename, kad dauguma profilių yra parduodami segmentais po 3 metrus, tad atidžiai išmatuokite savo projektą, kad įsigytumėte reikiamą kiekį.

Plačiau