Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Apšvietimas

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Apšvietimas – bene svarbiausias akcentas, kuris formuoja nuotaiką, atmosferą ir patalpos įvaizdį. „Ulmas“ gali pasiūlyti platų apšvietimo sprendimų pasirinkimą baldininkams, interjero dizaineriams bei pasidaryk pats projektus mėgstantiems namų šeimininkams. Asortimente yra ne tik ištisos apšvietimo sistemos, bet ir pavieniai produktai: baldiniai šviestuvai, judesio davikliai, LED juostos bei joms skirti sujungimai ir profiliai. Čia taip pat rasite ir tvirtinimo elementus bei įrankius, reikalingus montavimo bei tvarkymo darbams.

Visos apšvietimo sistemos bei prekės turi savo puslapius. Atsidarykite juos ir rasite visą naudingą informaciją apie kiekvieną LED juostą, šviestuvą, profilį ar kitą produktą. Na, o su prekių filtrų pagalba greitai susiaurinsite matomų rezultatų kiekį ir sąrašą.

Ką žinoti prieš renkantis apšvietimą - į ką atkreipti dėmesį?

Prieš renkantis apšvietimo sprendimus, labai svarbu atsižvelgti į jų paskirtį, energijos vartojimo efektyvumą, šviesos charakteristiką (spalva, temperatūra, ryškumas) ir pačio šviestuvo suderinamumą su esamomis sistemomis.

Populiariausi mūsų klientų pasirinkimai yra LED juostos, baldiniai šviestuvai ir judesio jutikliai. Visi jie naudojami skirtingiems tikslams, todėl pirkiniams reikia skirti ypatingą dėmesį.

LED juostos idealiai tinka akcentiniam apšvietimui, išryškinančiam architektūrinius elementus ar po spintelėmis esančias vietas. Nors labai prisideda prie nuotaikos ir bendro vaizdo, LED juostos vartoja nedaug energijos bei gali būti projektuojamos ir derinamos taip, kaip norite jūs.

Verta pakalbėti ir apie šviesos temperatūrą. Niekam ne paslaptis, kad ji daro įtaką atmosferai. Šiltesni (gelsvesni šviesos) tonai prideda jaukumo, o šaltesni tonai tinka užduočių – darbinės erdvės apšvietimui.

Suderinamumas su judesio jutikliais suteikia patogumo ir padeda taupyti energiją, nes automatiškai apšviečia vietas tik tada, kai to reikia.

Štai tie dalykai, į kuriuos reikia kreipti dėmesį, jeigu renkatės apšvietimo produktus iš mūsų asortimento.

Apšvietimo tipai

Apšvietimo tipai yra keli. Pagrinde jie skirstomi į aplinkos, užduočių ir akcentinį. Kiekvienas tinka tam tikram tikslui.

  • Aplinkos arba ambient apšvietimas stengiasi tolygiai pasklaidyti šviesą po tam tikrą zoną, tad labiausiai prisideda prie nuotaikos. Būtent dėl to jis dar vadinamas nuotaikos apšvietimu. Šiam tikslui gali būti naudojamos LED juostelės, kai įrengiamos palei patalpos perimetrą.

  • Užduočių apšvietimas sutelkia šviesos šaltinį į konkrečias sritis, kad ten, kur reikia, šviesos netrūktų (pavyzdžiui, virtuvėje prie stalviršio ar svetainėje, prie sofos). Kitas geras pavyzdys - po spintele vonios kambaryje įmontuoti šviesos diodai.

  • Akcentinis apšvietimas skirtas konkrečiam akcentui išryškinti. Tai gali būti meno kūrinys, kolona, didelis akcentas ar kita. Jis suteikia erdvei gilumo. Vėlgi, LED juostos idealiai tinka ir akcentiniam apšvietimui, nes jas galima kūrybiškai įrengti apvyniojant aplink objektus arba tiesiant visai netikėtose zonose.

Apšvietimas internetu

Internetu labai patogu patrauklia kaina įsigyti apšvietimo sprendimus ir sistemas. Jeigu domina čia esantys produktai, tiesiog įsidėkite juos į krepšelį bei pereikite prie apmokėjimo. „Ulmo“ komanda per 1-5 darbo dienas paruoš apšvietimo kategorijos produktus atsiėmimui arba pasirūpins pristatymu visoje Lietuvoje. Pirkdami internetu išvengiate eilių bei galite įsigyti visas reikalingas, net ir skirtingų kategorijų prekes labai patogiai ir greitai.

Plačiau