Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Statybinė lipni juosta

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

Statybinė lipni juosta yra labai reikalingas ir plačiai buityje panaudojamas produktas. Šiuo terminu subendrintai vadinamos visos juostos, kurios dažniausiai pritaikomos statybos darbuose bei atliekant susijusias užduotis.

Tiek profesionaliems baldininkams, elektrikams, apdailos specialistams, ŠVOK sistemų įrengėjams bei mėgėjiškai namų remontu užsiimantiems praverčia tokie produktai kaip: klijavimo juosta, dvipusė klijavimo juosta bei juostos su ypatingomis savybėmis, pavyzdžiui, atsparios aukštai temperatūrai, drėgmei, UV spinduliams ir ne tik. Būtent tokiais privalumais pasižyminčias statybines lipnias juostas galite patrauklia kaina įsigyti ir internetu, iš mūsų elektroninės parduotuvės.

Svarbu žinoti tai, kad daug svarbios informacijos apie kiekvieną prekę rasite jos puslapyje. Atsidarykite ir sužinokite techninius privalumus nuo A iki Ž.

Raskite tinkamą statybinę lipnią juostą savo projektui

Savo klientams galime pasiūlyti „Tesa“, „Hranitape“ ir kitų prekių ženklų drėgmei atsparias, aukštą temperatūrą atlaikančias, įprastas klijavimo juostas bei dažymo juostas. Visos jos turi savo panaudojimo galimybes statybų aikštelėje ar objekte, todėl rinkitės produktus pagal poreikius bei situaciją. Labai svarbu įvertinti tai, kokios medžiagos bus klijuojamos, kokios estetikos norisi (jeigu juosta liks neuždengta) bei su kokiais aplinkos keliamais iššūkiais sujungimas susidurs. Šie aspektai bei paviršiaus lygumas turi įtakos galutinio sujungimo tvirtumui.

Rinkdamiesi taip pat atsižvelkite į:

  • Kiek juostos reikės? Kiekvienas produktas turi savo ilgį, tad apsispręskite ar vienu kartu nevertėtų įsigyti kelis ritinius, kad turėtumėte atsargų naujiems projektams.

  • Pasižiūrėkite į juostos spalvą (jeigu ji vėliau nebus nuimama ar paslepiama).

  • Patikrinkite juostos plotį. Tai yra svarbu, kadangi galite juostą ploninti, bet ne padidinti apimtį. Šis apribojimas reiškia, kad kai kur reikės klijuoti kelis sluoksnius.

  • Akcijas bei ypatingus pasiūlymus – nepraleiskite jų pro akis.

  • Būkite užtikrinti, kad juosta tinka naudojimui lauke, jei jai esate numatę ten vietą.

Pirkite statybinių lipnių juostų, skirtų profesionaliam ir mėgėjiškam naudojimui

Prekės puslapyje galite matyti likučius sandėliuose, prekių variantus bei patogiai dėti lipnias statybines juostas į krepšelį. Internetu atlikti užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje.

Turėkite omenyje, kad prieš juostos naudojimą paviršius turi būti nuvalytas, kitaip sukibimas gali nepatenkinti lūkesčių. Valymui ir paruošimui reikia kruopštumo bei tinkamų priemonių. Jas irgi galime pasiūlyti patrauklia kaina.

Jeigu kyla klausimų, reikia rekomendacijos, patarimo arba norisi individualaus pasiūlymo, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys profesionalai suteiks naudingos ir visos Jums reikalingos informacijos.

Plačiau