Filtruoti
Kainos rėžiai
Aukštis, mm
Ilgis, mm
Padengimas
Bėgelio apkrova
Ar yra sandelyje?

Blum Tandembox Antaro stalčių sistema

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldininkams, interjero dizaineriams, jo kūrėjams, remonto specialistams ar tiesiog mėgstantiems pasidaryk pats projektus, „Ulmo“ el. parduotuvė gali pasiūlyti labai platų Blum furnitūros asortimentą. Stalčių sistema Blum Tandembox Antaro – patikimas produktas, kuris lengvai pritaikomas tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino namuose ar komercinėse patalpose. Austriška Blum kokybė neturi lygių rinkoje ir tai yra vienas geriausiai vertinamų prekės ženklų savo kategorijoje.

Pasirinkite norimą konfigūraciją iš plataus jų asortimento. Kadangi prekių kataloge pasirinkimo netrūksta, pasinaudokite prekių filtrais bei rikiavimo įrankiu ir greitai raskite tinkamiausią variantą, pavyzdžiui, norimų matmenų stalčius su pritraukimo funkcija ar įsigykite reikiamus konstrukcinius elementus – laikiklius, dangtelius ir ne tik. Jūsų užsakymus operatyviai pristatysime visoje Lietuvoje.

Kodėl rinktis Blum Tandembox Antaro stalčių sistemą?

Visų pirma, galima paminėti nesenstantį, griežtų ir tiesių linijų dizainą, kuriuo pasižymi Blum Tandembox Antaro stalčių sistemos. Tandembox Antaro turi stačiakampį relingą, kuris pabrėžia dizaino paprastumą. Niekam nėra paslaptis, kad minimalistinis dizainas dabar yra geidžiamiausias stilius, todėl tokie baldų ir furnitūros sprendimai suteiks bet kokiam interjerui šiuolaikišką ir akiai malonų akcentą.

Ši Blum sistema džiugina ne tik estetine prasme. Mažos trinties nailoninių volelių pagalba stalčius lengvai išsitrauks ir užsidarys. Tinkamai sureguliavus, Tandembox bėgeliai turėtų be problemų veikti kelis dešimtmečius bei atlaikys iki 30 kg arba iki 65 kg siekiančias apkrovas. Su šia sistema naudotojų nebevargins sunkiai atsidarantys, užsidarantys arba "neklausantys" stalčiai.

Na, o galiausiai verta paminėti tai, kad Blum Tandembox Antaro yra paprastai sumontuojamas furnitūros sprendimas. Jį įrengti gali beveik kiekvienas. INSERTA sprendimas iki minimumo supaprastina sumontavimo procesą, tad stalčių naudojimui paruošite greičiau nei daugumą kitų sistemų.

Blum Tandembox Antaro stalčių sistema: kaip pasirinkti tinkamus komponentus savo interjerui?

Renkantis tinkamus interjero komponentus ir galvojant apie Blum Tandembox Antaro stalčių sistemą, vartotojams reikia atsižvelgti ir į planuojamos erdvės bei baldų funkcionalumą, ir į estetiką.

Pirmiausia, įvertinkite savo poreikius dėl daiktų laikymo bei turimą erdvę. Jeigu jau žinote baldo matmenis, viskas pasidaro labai paprasta. Tereikia rasti tinkamų matmenų stalčių su jam tinkančiais bėgeliais.

Tandembox Antaro sistemos stalčiai gali būti labai įvairaus pločio ir gylio, todėl įmanomas pritaikymas labai skirtingiems daiktams bei erdvėms.

Vėliau dėmesio reikalaus tik sumontavimas ir tolesnė stalčiaus priežiūra. Apsvarstykite, kokio tipo daiktus laikysite, nes nuo to priklausys, ar reikės priedų, pavyzdžiui, pertvarėlių, dėžių ar neslidžių kilimėlių. Galiausiai įsitikinkite, ar sistema suderinama su jūsų turimomis spintelėmis, baldais, kad gautumėte norimą estetiką.

Jeigu nerandate sau tinkamo varianto ar negalite apsispręsti, kuris Jums tinkamiausias, kreipkitės į mus ir mes padėsime rasti Jums tinkamiausią sprendimą.

Plačiau