Filtruoti
Kainos rėžiai
Padengimas
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Laikikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

„Ulmas“ gali pasiūlyti labai didelį furnitūros pasirinkimą ir profesionalams, ir mėgėjams. Įrenginėjant namus, gaminant baldus, darant mažus remonto darbus ar patobulinimus pasidaryk pats projektuose, reikalingi įvairūs furnitūros sprendimai. Laikikliai – vieni iš jų. Jie naudingi miegamuosiuose, vonios kambariuose, prieškambariuose, svetainėse, darbo vietose, parduotuvėse bei beveik bet kurioje kitoje patalpoje, kur reikia laikyti baldus, lentynas, daiktus, įrankius, priedus jiems. Patogus prekių kategorizavimas, filtravimas ir rūšiavimas leis greitai rasti, kuris laikiklis jums labiausiai tinka. Prekių puslapiuose taip pat yra visa naudinga informacija apie tai, kuo pasižymi sudominę tvirtinimo laikikliai. Atsidarykite ir raskite aktualius skaičius bei faktus.

Kas yra tvirtinimo laikikliai?

Tvirtinimo laikikliai - tai furnitūros sprendimas arba baldinis komponentas, naudojamas konstrukcijoms saugiai pritvirtinti prie sienų, grindų ar lubų. Laikikliai būna įvairių tipų, formų ir dydžių. Tokia didelė įvairovė reikalinga tam, kad visi rastų tinkamą sprendimą įvairaus svorio ir tipų objektams tvirtinti.

Laikikliai dažniausiai naudojami statybose, interjero dizaine ir namų tobulinimo (DIY) projektuose lentynoms, spintelėms, rėmams ir net sunkesnei buitinei technikai pritvirtinti. Laikiklio paskirtis - suteikti atramą bei užtikrinti, kad viskas būtų saugu, o pritvirtintas objektas nejudėtų bei nekeltų pavojaus.

Laikikliai paprastai gaminami iš plastiko arba metalo. Plastikiniai įprastai būna pigesni, tačiau atlaiko mažesnį svorį. Būtent tai ir yra bene didžiausias šių furnitūros sprendimų skirtumas.

Kaip montuojami laikikliai?

Laikiklių montavimas paprastai susideda iš kelių pagrindinių žingsnių. Viskas gali skirtis, priklausomai nuo laikiklio tipo, tačiau dažniausiai procesas atrodys panašiai.

Pirmiausia, nustatykite bei pasižymėkite tikslią vietą, kurioje bus tvirtinamas laikiklis. Labai rekomenduojame naudoti gulsčiuką, kad užtikrintumėte, jog laikiklis bus tiksliai ir lygiai pritvirtintas tiek horizontalios, tiek vertikalios ašies atžvilgiu. Jei to nebus, apkrova gali pasiskirstyti netolygiai arba galutinis vaizdas nebus gražus ir laikikliai negalės pilnai atlikti savo funkcijų.

Po matavimo išgręžkite skyles ir įstatykite tinkamus kaiščius arba tvirtinimo inkarus, jei montuojate į gipskartoną ar mūrą. Tada ant šių skylių uždėkite laikiklį ir prisukite jį varžtais. Jeigu lentynai, stalčiui ar sekcijai numatyta didelė apkrova, labai svarbu pritvirtinti laikiklį papildomai pritvirtinti prie atraminių konstrukcijų, kad būtų sukurta pakankama atrama.

Kai tai padaryta, galima ant laikiklio tvirtinti ar dėti lentyną, kitą objektą.

Kokie laikikliai yra geriausi?

Geriausias pasirinkimas labai priklauso nuo konkretaus naudojimo būdo ir laikomo objekto svorio. Sunkiam svoriui, pavyzdžiui, didelėms lentynoms ar spintoms, idealiai tiks tvirti metaliniai laikikliai. Gaminami iš plieno arba geležies, kad būtų maksimaliai tvirti ir ilgaamžiai, jie atlaiko ir dideles apkrovas.

Dekoratyviniams ar lengvesniems daiktams gali pakakti iš plastiko ar aliuminio pagaminto furnitūros elemento. Dažnu atveju jie pasirenkami dėl to, kad yra estetiškesni. Ten, kur tvirtinimo elementai yra matomi, reikia įvertinti tai, kaip jie atrodys, tad pirkėjai rimtai vertina ir estetines savybes.

Plačiau