Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Tipas
Žingsnis
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Juodos rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Norite įsigyti kokybišką baldų furnitūrą internetu? Esate baldininkai, interjero dizaino, apdailos specialistai ar tiesiog norite, kad namų baldai atrodytų gražiau – „Ulmas“ jums gali pasiūlyti gausų įvairaus stiliaus, juodų baldų rankenėlių pasirinkimą. Visi produktai turi savo puslapius. Juose nurodoma reikalingiausia informacija, kurią reikia žinoti prieš perkant. Tai bus – medžiaga, iš kurios rankenėlės pagamintos, padengimas, paviršius jų matmenys, žingsnis ir kita.

Prekės puslapyje galėsite matyti ir kainą bei įsidėti rankenėles į krepšelį. Apmokėkite užsakymą sau patogiausiu būdu, o „Ulmo“ komanda pasirūpins tuo, kad užsakymas būtų sparčiai suruoštas ir pristatytas į Jūsų namus ar biurą.

Kodėl juodos rankenėlės yra populiarus pasirinkimas?

Juodos baldų rankenėlės yra populiarus pasirinkimas dėl universalumo derinant, šiuolaikiškos estetikos ir gebėjimo pridėti rafinuotumo bet kokiam interjerui.

Neutrali juoda baldų furnitūros spalva, tinka įvairiems stiliams ir dera prie daugumos kitų spalvų. Dažnai galima pamatyti juodas rankenėles naudojamas ant tradiciškai atrodančių medžio ar net iš metalo pagamintų baldų.

Juodos spalvos rankenėlės ir rankenos taip pat tarnaus kaip ryškus kontrastas šviesesniems paviršiams. Kontrasto pagalba kuriamas akiai malonus estetinis efektas. Be to, juoda spalva yra praktiška kasdieniam naudojimui, nes ant jų mažiau matosi nešvarumai ir pirštų atspaudai. Galiausiai, juoda atrodys moderniai ir šiuolaikiškai.

Kaip juodos rankenėlės gali suteikti elegancijos jūsų interjerui?

Juodos baldų rankenėlės gali pridėti jūsų interjerui elegancijos, nes pati juoda spalva visada skleidžia solidumą bei eleganciją. Tokios rankenėlės lengvai pastebimos ant daugumos spintelių ar baldų. Juodi furnitūros elementai suteikia pačio baldo estetikai gylio ir apibrėžtumo.

Nors juoda furnitūra įprastai naudojama minimalistiniam stiliui išgauti, ji padeda kurti švarią ir modernią estetiką, o puošnioje erdvėje gali šiek tiek įžeminti aplinką, padarydama ją jaukesne.

Geriausia, kad juodos rankenėlės pajėgios papildyti kitus dizaino elementus, jų neužgoždamos. Juodos rankenos puikiai dera su įvairiomis medžiagomis ar jų imitacijomis – mediena, granitu, marmuru ir ne tik.

Kaip derinti juodas rankenėles su kitomis spalvomis ir medžiagomis?

Derinant juodas rankenėles su kitomis spalvomis ir medžiagomis, reikia apgalvoto požiūrio, kad būtų išlaikyta pusiausvyra ir darna. Juodos rankenėlės itin gerai dera, kontrastuoja su baltomis ar šviesiomis spintelėmis. Juodos ir baltos spalvų derinys nepavaldus laikui.

Juoda furnitūra taip pat dera prie natūralaus medžio apdailos. Taip pridedama modernumo. Jei norite drąsesnės estetikos, derinkite juodas rankenėles su drąsiomis, ryškiomis spalvomis, pavyzdžiui, tamsiai mėlyna ar žalia. Kaip ir visur, reikėtų pasirinkti, ar norite, kad juoda spalva būtų interjero akcentas, ar, kad ji dominuotų.

Plačiau