Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Baldiniai dangteliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Apsaugokite savo baldus ir grindis, suvienodinkite estetiką bei paslėpkite tvirtinimo elementus su baldiniais dangteliais. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje galėsite tikrai patrauklia kaina įsigyti paprastus bei ABS dangtelius savo baldams. Turime daugybės spalvų variantus, tad dauguma pirkėjų ras idealų sprendimą spintelei, stalui, lovai ar kitam baldui. Prekės puslapyje yra nurodoma svarbiausia informacija apie dangtelius (kiekis lape, spalva ir kita). Jums beliks tik išsirinkti tinkamiausią variantą, įsidėti į krepšelį bei pateikti užsakymą. Paruošime jį atsiėmimui artimiausiame „Ulmo“ pardavimo skyriuje arba išsiųsime jums patogiausiu būdu. Kartu su šiais elementais mūsų el. parduotuvėje taip pat rasite daugybę smulkios furnitūros elementų.

Baldinių dangtelių pasirinkimas

Baldiniai dangteliai ir apsaugos yra labai svarbūs elementai tada, kai norite apsaugoti baldų tvirtinimo detales, sujungimus, ir pagerinti bendrą baldo išvaizdą.

Paprastai mūsų asortimente esantys ir net naujų spalvų ABS dangteliai (apsaugos) yra specialiai suprojektuoti taip, kad tiktų įvairiems pritaikymams. Daugiausiai tokie dangteliai būna skirti ekscentrikams bei konfirmatoriams uždengti, tačiau įmanomas ir kitoks panaudojimas. Mūsų asortimente rasite dangtelį prie kiekvienos laminuotos medžio drožlių plokštės dekoro.

Rinkdamiesi dangtelius atsižvelkite į skersmenį ir suderinamumą su baldo dizainu. ABS dangteliai gana gerai atlaiko sutrenkimus ir yra patvarūs, tad tinka tose vietose, kur baldai intensyviai naudojami bei daug dėvisi.

Tinkamai parinkti dangteliai ne tik paslepia furnitūrą, kad viskas atrodytų elegantiškai, bet ir prisideda prie baldų ilgaamžiškumo.

Kaip pritaikyti ir priklijuoti baldinius dangtelius?

Apie pritaikymą daug galvoti nereikia. Jeigu baldo konstrukcijoje lieka matomų ekscentrikų, konfirmatorių ar kitų tvirtinimo elementų, baldiniai dangteliai leidžia juos paslėpti. Tad, jeigu norite vientisesnės estetikos, įsigykite baldinius dangtelius ir tvirtinimo vietos susilies su plokštės dekoro visuma.

Šios furnitūros montavimas yra nesudėtingas procesas. Įrengimui paprastai nereikia net jokių įrankių. Tiesiog paimkite vieną dangtelį arba tiek, kiek reikia, atplėškite nuo lapo ir prispauskite juos prie nustatytos vietos, ant tvirtinimo detalių ar varžtų angų.

Įsitikinkite, kad dangtelis gerai priglunda, kad laikui bėgant neatkibtų bei neatidengtų angos.

Šis paprastas ir nebrangus furnitūros elementas paslepia negražias tvirtinimo detales bei suteikia baldams gražiausią išvaizdą. Jeigu konfirmatorių, ekscentrikų arba medsraigčių dangteliai atsipalaiduoja, juos nesunku nuimti bei pakeisti.

Kas yra baldiniai dangteliai?

Tai yra smulkios furnitūros elementai, kurie turi dvejopą paskirtį. Jie ne tik paslepia tvirtinimo elementus, varžtus ir kitą įrangą, taip sukurdami vientisesnį, akiai malonesnį estetinį vaizdą. Taip pat būtina paminėti, kad dangteliai baldams apsaugo paviršius nuo galimų pažeidimų.

Šie nedideli, bet naudingi komponentai gali apsaugoti grindis ir kitus paviršius nuo įbrėžimų, todėl jie ypač naudingi kėdėms, stalams ir kitiems kilnojamiesiems baldams.

Nemaža dalis mūsų siūlomų dangtelių gaminami iš ABS - patvaraus termoplastiko. Jis pasirenkamas pasirinkimas dėl savo tvirtumo ir gebėjimo atlaikyti kasdienį dėvėjimąsi. Įvairių formų, dydžių ir spalvų baldų dangteliai ir apmušalai yra paprastas ir veiksmingas būdas pagerinti baldų išvaizdą, kartu iš dalies padidinant ir jų funkcionalumą.

Plačiau