Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Judesio davikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Modernūs apšvietimo sprendimai ne tik gali ryškiau šviesti ar taupiau naudoja elektros energiją. Taip pat atsirado ir galimybių kūrybiškai integruoti apšvietimą į interjerus ar erdves. Na, o tokie sprendimai kaip judesio davikliai padidino komfortą, saugumą ir leido atrakinti naujas galimybes sukurti malonią patirtį interjere taupant elektros energiją. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje jums siūloma labai įvairi furnitūra ir apšvietimo sprendimai bei jiems skirti priedai. Tarp jų rasite ir ne vieną LED juostą bei joms skirtus judesio daviklius. Nesvarbu ar esate elektrikai, apšvietimo sprendimų kūrėjai, baldininkai, ar tiesiog ieškote prekių pasidaryk pats projektui – čia galite patogiai įsigyti tai, ko reikia moderniam apšvietimui įrengti.

Skirtingi judesio daviklių tipai: ką naudinga žinoti?

Judesio davikliai yra labai svarbūs komponentai daugumoje šiuolaikinių lauko ar net vidaus apšvietimo sistemose. Jie rūpinasi taupiu energijos vartojimu ir padidina patogumą. Norint optimizuoti jų naudojimą skirtingose aplinkose, naudinga pažinti svarbiausius technologinius šių sprendimų ypatumus bei skirtumus.

Pasyvieji infraraudonųjų spindulių (PIR) jutikliai aptinka kūno šilumą, todėl jie idealiai tinka toms vietoms, kuriose apšvietimas turėtų įsijungti nuo žmogaus buvimo.

Ultragarsiniai jutikliai skleidžia aukšto dažnio garso bangas, o judesį aptinka pagal bangų atspindžio pokyčius, todėl tinka aplinkoje, kur reikia fiksuoti smulkius judesius (įsivaizduokite saugumo sistemas lauke arba komercinėse, gamybos patalpose).

Yra ir jutikliai, kurie sujungia PIR ir ultragarso technologijas, todėl yra labai tikslūs bei sumažina klaidingų įsijungimų skaičių, nes tam, kad šviestuvas ar LED juosta su judesio davikliu įsijungtų, reikia abiejų tipų – judesio ir šilumos aptikimo.

Paminėjimo verti ir mikrobangų jutikliai, kurie yra mažiau paplitę, tačiau naudingi didelėse, tankiai užkrautose ir užstatytose patalpose.  

„Ulmo“ prekių kataloge daugiausiai rasite PIR tipo pasyviuosius judesio daviklius, kurie lengviausiai integruojami ir plačiausiai paplitę.

Kodėl judesio davikliai yra naudingi ir kaip jie palengvina kasdienį gyvenimą?

Mūsų siūlomi judesio davikliai smarkiai prisideda prie taupesnio energijos vartojimo ir patogumo tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose.

Automatiškai įjungdami šviesą tada, kai aptinkamas judesys, ir išjungdami šviesą, kai patalpoje nėra žmonių, jie pašalina būtinybę rankiniu būdu įjunginėti ir išjunginėti apšvietimą, todėl sumažėja ir poreikis kažką daryti, ir išlaidos.

Automatinis veikimas ypač naudingas ne tiek intensyviai naudojamose vietose arba ten, kur galima pamiršti apšvietimą, pavyzdžiui, sandėliukuose, verandose ar kitose lauko erdvėse.

Komercinėse patalpose judesio jutikliai užtikrina, kad apšvietimas būtų naudojamas optimaliai, didina saugumą, nes prireikus apšviečia tamsias vietas.

Namuose davikliai irgi tarnauja ne tik dėl patogumo, bet ir dėl saugumo, atbaidydami potencialius įsibrovėlius, nes apšviečia zonas tada, kai jie priartėja.

Be to, judesio jutiklius galima ir lengva integruoti į išmaniojo apšvietimo sistemas.

Judesio davikliai internetu

Pagrinde mūsų asortimente rasite IP20 atsparumo klasės, 12 V įtampos ir maksimalų 60 W galingumą palaikančius judesio daviklius. Juos galite įsigyti atsiėmimui vietoje arba su pristatymu nurodytu adresu. Daugiau informacijos rasite prekės puslapyje.

Plačiau