Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Stalo įrankių dėklai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Peiliai, šaukštai, šakutės, skustukai, atidarytuvai, žirklės bei kiti virtuvės įrankiai ir priedai yra nepakeičiami bei reikalingi kasdienėje veikloje. Kiekvieną kartą valgant reikia pasiruošti įrankių komplektą, o gaminant taip pat gali prisireikti vis kitokių įrankių ar priedų. Dėl to virtuvėje reikia pasiruošimo tiek įprastoms situacijoms, tiek netikėtumams. Labai svarbu žinoti, kur yra reikalingi daiktai ir, kad jie neužimtų bereikalingos vietos. Būtent tam ir gaminami tokie virtuvės priedai kaip stalo įrankių dėklas (kitaip dar vadinamas kaip įdėklas stalo įrankiams). Internetu galite patrauklia kaina įsigyti tokius dėklus bei jiems skirtus priedus: kilimėlius, nugarėles, sujungimus ir ne tik. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje rasite viską, ko reikia projektui įgyvendinti bei galėsite džiaugtis organizuotumu ir gražiausia įmanoma estetika stalčiaus ar spintelės viduje.  

Kokius stalo įrankių dėklus pasirinkti?

Svarbiausia, kad stalo įrankių dėklas tilptų stalčiuje bei vienas arba kartu su kitais dėklais ir jų priedais kompaktiškai tilptų bei nepaliktų laisvos erdvės aplink. Prekių puslapiuose galite rasti informaciją apie tai, kokio ilgio ir pločio yra pasirinktas virtuvės įrankių dėklas. Belieka tik išsimatuoti stalčius ir juose sutalpinti modulį ar visą sistemą.

Jeigu randate net kelis pasirinkimus, galite apsvarstyti, kurie virtuvės stalčių įdėklai geriausiai derėtų bei stilingiausiai atrodytų. Tačiau kadangi tai yra nematomas sprendimas (jį matome tik atidarę stalčių), tai neprivalo būti pagrindiniu prioritetu.

Klientams, kuriuos domina virtuvės įrankių dėklas į stalčių primename, kad kartu galite įsigyti ir guminius kilimėlius, dėklus dugnui, nugarėles ir kitus priedus, kurie suteiks taip reikiamo patogumo ir praktiškumo. Nepamirškite ir jų.

Stalo įrankių dėklų tipai

Daugiausia dėklų būna plastikiniai ir turi patogų segmentavimą, su kurio pagalba lengva sutalpinti visus turimus įrankius bei priedus. Konkretūs įdėklai į stalčius gali kiek skirtis, tačiau visi jie atlieka tą pačią užduotį. Jeigu dvejojate ar jis yra tinkamas pasirinkimas, pasižiūrėkite į matmenis bei nuotraukas prekės puslapyje. Ši informacija padės nuspręsti dėl to ar stalo įrankių dėklas į stalčių yra tinkamas, ar reikėtų ieškoti kitokio sprendimo.

Svarbiausia, kad jis tilptų, užpildytų erdvę (priglustų bei nejudėtų) ir būtų lengvai valomas.

Stalo įrankių dėklai internetu

Internetu pirkti tokius virtuvės priedus, kaip stalčių, virtuvinių įrankių dėklai – patogu ir apsimoka, nes galite rasti didelę kokybiškos furnitūros įvairovę ir patrauklias kainas. Užsakymus galėsime paruošti atsiėmimui bet kurioje fizinėje parduotuvėje arba pristatyti nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

Plačiau