Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Vamzdžių sistema
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Laikikliai vamzdžiams

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

Tvirtinant baldines vamzdžių sistemas reikalingi ne tik patys vamzdžiai, bet ir papildomos baldų furnitūros detalės, kurios suteikia reikalingą-būtiną arba papildomą funkcionalumą. „Ulmas“ yra vieni iš lyderių prekiaujant ir šiomis detalėms, tad prekių kataloge rasite iš įvairių medžiagų pagamintus, skirtingų tipų bei unikaliomis savybėmis pasižyminčius laikiklius vamzdžiams. Pagal informaciją prekės puslapyje galėsite pasirinkti geriausius sprendimus bei rasti idealų variantą savo namams ar komerciniam objektui ir kitoms patalpoms. Užsakymus, pateiktus internetu, greitai suruošiame atsiėmimui bet kurioje savo parduotuvėje arba pristatysime visoje Lietuvoje.

Neaišku, kurie laikikliai vamzdžiams bus geriausiu pirkiniu? Kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Mūsų profesionalai patars ir rekomenduos reikiamus kiekius, komplektaciją bei individualiai Jums tinkančius sprendimus.

Kaip išsaugoti ir organizuoti vamzdžius su tinkamais laikikliais?

Jeigu kalbame ne apie tinkamą daiktų, bet būtent vamzdžių organizavimą ir apsaugą, turime keletą patarimų, kurie padės pasiekti šių tikslų:

1. Pasirinkite laikiklius, kurie yra specialiai pritaikyti jūsų vamzdžių skersmeniui bei pritaikyti atitinkamoms apkrovoms. Tokie laikikliai patikimai prilaiko vamzdžius ir neleidžia jiems nuslysti ar nukristi.

2. Laikiklius atidžiai ir tinkamai montuokite.

3. Vamzdžius grupuokite pagal dydį, tipą ar paskirtį. Dvi vamzdžių dalys neturėtų būti jungiamos taip, kad ant vienos dalies kabotų kelis kartus sunkesni daiktai, o ant kitos – daug lengvesni (nebent labai tiksliai pritaikysite jungtis ir tvirtinimą). Visgi geriau vieną vamzdį ir tarpusavyje sujungtus segmentus skirti tam pačiam tikslui, kad konstrukcijai tektų tolygi apkrova.

4. Vamzdžius išdėstykite taip, kad jie būtų lengvai pasiekiami. Tai sumažins bereikalingas apkrovas nukabinant ir užkabinant daiktus.

5. Jei vamzdžiai yra ten, kur daug drėgmės ar kito poveikio, gali reikėti kiek dažnesnio valymo ar net padengimo antikorozine danga.

Ką turėtumėte žinoti apie vamzdžių laikiklius jūsų projektuose?

Laikikliai yra itin svarbus furnitūros elementas bet kuriame projekte. Nuo laikiklių tiesiogiai priklauso tai, kaip tvirtai vamzdis laikysis ant spintos ar sienos bei kiek daug masės galės pakelti. Be to, furnitūros srityje svarbūs ne tik laikikliai, bet ir jungtys. Pastarosios leidžia sujungti kelis vamzdžius tarpusavyje ir taip sukurti pakankamos aprėpties sistemą, kad sutalpintumėte visus drabužius ar daiktus.

Svarbu žinoti ir tai, jog dauguma laikiklių ir jungčių skiriasi savo savybėmis dėl to, kokių matmenų vamzdžius priims. Atsižvelkite į šį parametrą prieš pirkdami.

Kaip pasirinkti tinkamus laikiklius vamzdžiams?

Pasirinkti tinkamus laikiklius mūsų el. parduotuvėje nėra sudėtinga. Visų pirma, prekės turi aiškius pavadinimus bei svarbiausią informaciją pačiame puslapyje. Renkantis svarbu įvertinti, kurie laikikliai skirti kartelėms, o kurie – vamzdžiams. Tai – du skirtingi produktai ir sprendimai, tad laikikliai turi tikti būtent jūsų sistemai.

Jeigu renkatės laikiklius vamzdžiams, reikėtų žinoti, kokio skersmens ar matmenų vamzdis yra naudojamas. Prekių pavadinimai nurodo tinkamumą ir tuos skersmenis bei matmenis, kuriems laikikliai tinka. Pavyzdžiui, produktas Vamzdžio Ø25 jungtis keturguba tiks būtent 25 mm skersmens vamzdžio sistemai ir ne kitai.

Pagal tai, kokio tvirtinimo reikia ir nuspręskite, kurie laikikliai bus tinkamiausi.

Plačiau