Filtruoti
Kainos rėžiai
Fanera
Daugiau
Storis
Daugiau
Matmenys mm.:
Daugiau
Faneros rūšis
Daugiau
Paviršius
Ar yra sandelyje?

Fanera

Faneros plokštė – medienos produktas, gaminama iš tarpusavyje suklijuotų kelių medienos lukšto lakštų. Lakštai klijuojami stipriais klijais (dažniausiai formaldehidiniais) taip, kad gretimų sluoksnių pluoštas būtų statmenas. Faneros gamyboje naudojamos aukštos temperatūros ir aukštas slėgis. Tai tvirta medžiaga, atspari deformacijoms ir skilimams, savo savybėmis lenkianti paprastą medieną. Fanera naudojama baldų, taros gamyboje, statyboje, interjero apdailoje ir kt. srityse.

Siūlome platų faneros asortimentą internetu, kurį galite nusipirkti su pristatymu į namus ar biurą už patraukią kainą. Visa tai rasite Ulmo internetinėje parduotuvėje, kur Jūsų patogumui prekės suskirstytos į kategorijas.

UAB "Ulmas" internetinėje parduotuvėje siūlomos faneros rūšys:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Esate baldininkai, statybininkai, atliekate apdailos darbus ar tiesiog ieškote sprendimų pasidaryk pats projektui? UAB „Ulmas“ jums siūlo kokybišką, įvairių tipų fanerą (angl. plywood). Pagal poreikius galite rinktis tokius specializuotus, aukštos kokybės produktus kaip:

 • Beržinė fanera FK;

 • Drėgmei atspari fanera FSF;

 • Fanera padengta fenolio plėvele;

 • Faneros juostas;

 • Specializuotus ruošinius pagal faneros rūšis;

 • Jūrinė fanera;

 • Lanksti fanera;

 • Lazerinė fanera;

 • Okoume bei pušinė fanera.

Visi produktai turi savo puslapius. Juose nurodoma, kokiomis savybėmis pasižymi parduodama medžio fanera, kokie yra faneros matmenys bei, pavyzdžiui, ar vyksta akcija, kad fanerą internetu įsigytumėte pigiau.

Kaip/iš ko gaminama fanera?

Fanera gaminama iš plonų medienos lukšto sluoksnių, kurie klijuojami ir suspaudžiami dideliu slėgiu, kad susidarytų vientisas, plokščias ir daugiasluoksnis lakštas. Aukštos kokybės, gera fanera yra tvirta bei turi gražiai atrodančius išorinius lakštų sluoksnius.

Kiekvieno sluoksnio medienos kryptis klojama statmenai prieš tai buvusiam sluoksniui, todėl lakštas tampa tvirtas.

Paprastai klijuota fanera gaminama iš įvairių medienos rūšių, „Ulmo“ asortimente dažniausiai sutinkamas beržas.

Svarbu paminėti, kad nuo naudojamų klijų bei medienos priklauso faneros ilgaamžiškumas. Klijai gali būti atsparūs drėgmei, kad atlaikytų net ir nepalankias aplinkos sąlygas.

Kas yra fanera ir kaip ją naudoti?

Fanera yra kategorizuojama kaip inžinerinės medienos gaminys, pasižymintis tvirtumu ir stabilumu.

Ją sudaro keli medienos sluoksniai, suklijuoti ir suspausti į vientisą lakštą. Dėl savo kryžminės struktūros ji yra atspari įtrūkimams, skilimui ir deformacijai, todėl dažnai naudojama statybose bei apdailoje - grindims, stogams ir sienoms dengti.

Fanera taip pat populiari gaminant baldus, pavyzdžiui, spinteles. Tokio tipo medžiaga vadinama baldine fanera ir pasižymi patrauklia išvaizda. Ji turi būti aukštos kokybės.

Be to, dėl to, kad ją lengva pjaustyti ir, kad faneros gaminiai bei ruošiniai džiugina prieinama kaina, ji naudojama ir įvairiems „pasidaryk pats" projektams bei laikinoms konstrukcijoms.

Kaip apsaugoti faneros paviršių nuo žalingų poveikių?

Tam, kad apsaugotumėte fanerą nuo pažeidimų, geriausia – tepti atitinkamą sandarinimo priemonę, pavyzdžiui, laką, impregnantą arba alyvą. Šios dangos sukuria barjerą, apsaugantį nuo drėgmės, nusidėvėjimo ir pažeidimų. Svarbu paminėti, kad Ulmo siūloma fanera internete gali būti jau dengta specialia danga.

Negalima pamiršti ir to, kad jei fanera bus naudojama atviroje ar pusiau atviroje erdvėje, jums reikia rinktis žvarbioms oro sąlygoms atsparų hermetiką. Reguliariai tikrinkite jos paviršių, ar nėra įtrūkimų bei pažeidimų ir juos užtaisykite, kad išvengtumėte vandens prasiskverbimo.

Fanera: privalumai ir trūkumai jūsų projektui

Privalumai:

 • Daugiasluoksnė, klijuota fanera yra pakankamai patvari ir stabili.

 • Ši medžiaga tiks įvairiems statybos ir „pasidaryk pats" projektams.

 • Ruošiniai gali būti lengvai pjaunami ir formuojami, todėl galima įgyvendinti net nestandartinį projektą.

 • Faneros kaina žemesnė nei medžio masyvo.

Trūkumai:

 • Tinkamai neapdorota, drėgnoje aplinkoje fanera gali deformuotis arba supūti.

 • Faneros estetika ne visada atitinka lūkesčius ir poreikius.

 • Egzistuoja skirtingos faneros medienos bei kokybės rūšys, o nuo jų priklauso stiprumas ir estetika. Aukštesnė rūšis – aukštesnė ir kaina.

Jeigu sudomino aukštos kokybės fanera, ją įsigykite internetu. Internetinė Ulmo parduotuvė siūlo fanerą Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje ir visoje likusioje Lietuvoje!

Plačiau