Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Aukštis, mm
Daugiau
Ilgis, mm
Daugiau
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Bėgeliai baldams

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Susijusios kategorijos

Norint patogiai ištraukti stalčius naudojami specialūs bėgeliai. Šis, nesudėtingas, bet labai praktiškas mechanizmas gerokai supaprastina naudojimąsi baldais ir padidina jų funkcionalumą. Baldininkams, pasidaryk pats projektų entuziastams, interjero dizaineriams ar jo kūrėjams ir remonto specialistams „Ulmas“ gali pasiūlyti platų, įvairių bėgelių asortimentą. Visi baldiniai bėgeliai turi savo prekės puslapius. Juose nurodoma svarbiausia techninė informacija, kuri nusako ar priedas tiks jūsų konstrukcijai bei kokie jos privalumai.

Kam skirti bėgeliai ir kaip juos naudoti?

Baldiniai bėgeliai skirti palengvinti stalčių ar judančių dėtuvių ištraukimui ir sustūmimui. Kadangi biure ar namuose virtuvėje, spintose ir kitose patalpose būna daug baldų, kuriuose laikomi daiktai, atsiranda poreikis tam tikru metu juos pasiimti, o kai jų nebereikia, padėti atgal. Be bėgelių, stalčiai išsitrauktų nepatogiai ir kiltų rizika, jog stalčius, jį ištraukus, iškris. Bėgeliai sumažina trintį tarp paviršių ir ratuko bei bėgelio pagalba labai palengvina atidarymą ir uždarymą.

Bėgeliai naudojami labai paprastai. Vieną kartą sumontavus, jie tarnauja ilgą laiką. Nieko papildomai daryti nereikia. Traukite už rankenėlės arba stumkite ir stalčius judės ant bėgelių bei užsidarys/atsidarys. Jeigu bėgeliai turi ypatingas funkcijas, jas panaudoti taip pat galima paprastai. Pakanka paspausti stalčių ir jis atsidarys (PUSH-OPEN) arba šiek tiek stumtelti ir pritraukėjai jį pagaus bei uždarys (SOFT CLOSE).

Bėgeliai: naudingi patarimai ir gudrybės jų pritaikymui

  • Įsitikinkite, kad baldiniai bėgeliai yra tinkamų matmenų jūsų stalčiams;

  • Įsitikinkite, jog bėgelių montavimas duos reikiamą naudą ir stalčius išsitrauks tiek, kiek reikia;

  • Atkreipkite dėmesį į tai ar bėgeliai turi papildomas funkcijas.

Bėgeliai gali būti skirstomi į guolinius ir ritininius

Bėgeliai baldams skirstomi:

  • Guoliniai, kaip išduoda pavadinimas, judesiui naudoja guolius. Ši konstrukcija užtikrina sklandų stalčiaus slydimą ir mažesnę trintį. Jie gali atsidaryti pilnai. Toks stalčius taip pat atsidaro/užsidaro tyliai.

  • Ritininiai naudoja ratukus. Tai – paprastesnis ir geriau žinomas dizaino sprendimas. Visgi toks ratukas riboja ištraukimo galimybę ir ties tam tikra vieta, stalčius turės sustoti.

Kam skirti stalčių šonai ir kokią funkciją jie atlieka?

Stalčių šonai įprastai skirti tam, kad prie jų būtų galima tvirtinti bėgelius. Kontaktuodami su ritinukais arba dažniausiai guoline sistema, stalčiai gali judėti – užsidaryti arba atsidaryti. Nemažai baldų parduodami jau su iš anksto pažymėtomis vietomis bėgelių tvirtinimui. Svarbu paminėti, kad priklausomai nuo modelio ant stalčiaus gali būti tvirtinami ne patys bėgeliai, bet ritiniai (ratukai).

Plačiau