Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Stalviršio sujungimas

Jeigu ieškote stalviršių, juos rasite paspaudę ant šių nuorodų:

Stalviršiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Kokybiškam stalviršio sujungimui reikalingos ne tik žinios, bet ir priemonės. „Ulmas“ savo asortimente turi daug produkcijos, kaip kad: stalviršio sandarinimo, jungiamoji juosta, apvadai, tarpinė ir kita. Visi šie priedai leidžia kokybiškai įgyvendinti projektą bei paruošti tvirtą konstrukciją naudojimui. Internetiniame prekių kataloge visos sujungimo detalės turi savo puslapius. Juose galima rasti daug naudingos informacijos, padėsiančios pasirinkti. Atkreipkite dėmesį ir profilį (QUATRO, DUROPAL), jis turi atitikti pasirinkto stalviršio sujungimo, nes jeigu pasirinksite kitą profilį jis netiks Jūsų stalviršiui. Patogūs prekių filtrai bei rūšiavimo įrankis taip pat sutrumpins paieškoms reikalingą laiką.

Jeigu kažkas sudomino, tačiau norite pateikti individualų užsakymą arba reikia patarimo, nedvejokite kreiptis į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių.

Kaip sujungti stalviršius?

Norint gerai ir kokybiškai sujungti stalviršius, reikia vadovautis tam tikra veiksmų seka.

  • Pirmiausia įsitikinkite, kad paviršius, ant kurio bus montuojamas stalviršis, yra lygus ir švarus. Jį reikia nuvalyti ir nusausinti.

  • Antras etapas - stalviršį prie pagrindo ar karkaso pritvirtinti stipriais klijais.

  • Trečias žingsnis - išilgai apatinio krašto užklijuoti stalviršio sandarinimo juostą, kad po stalviršiu arba į vidų nepatektų drėgmė.

Sujungtoms vietoms naudojama speciali stalviršio jungiamoji juosta bei stalviršio apvadai. Taip suvienodinama apdaila ir išgaunama norima estetika.

Jungtims tvirtinti, ypač kampuose, galima naudoti specialius varžtus ar kitas tvirtinimo detales. Svarbiausia – sandarinimas ir apdailos suvienodinimas. Apibendrinant galima pasakyti, kad kone visas procesas apima gerų klijų naudojimą, sandarinimo juostų bei apvadų klijavimą.

Stalviršio montavimas: patarimai ir gudrybės

Daugiausiai patarimų ir gudrybių pateikti galima apie pasiruošimą, kadangi tai yra bene svarbiausia darbo dalis. Pats montavimo procesas yra labai panašus ir jį sudaro tie patys veiksmai, reikalingi tie patys įrankiai.

Būkite atidūs ir tiksliai išmatuokite ir atpjaukite plokštę. Šią paslaugą už jus galime atlikti ir mes.

Visada geriausia naudoti specializuotas jungiamąsias juostas ar apvadus, nes savadarbiai reikmenys nebūtinai atrodys gražiai arba nesuteiks tokio sandarumo, kokio reikėtų.

Jeigu nesijaučiate užtikrintai, darbą geriau patikėkite profesionalams. Priešingu atveju užtruksite labai ilgai arba gausite rezultatą su labai daug silpnų vietų.

Kodėl svarbu tinkamai sujungti stalviršius?

Pagrindiniai aspektai, dėl ko tai svarbu yra estetika ir baldo patvarumas. Netinkamas jungimas gali prastai atrodyti ar būti nesandarus, tad į vidų skverbsis drėgmė ir kenks baldui. Naudojant kokybiškas stalviršių sujungimo ir sandarinimo juostas, sandariklius ir apvadus ne tik gaunama geriausia įmanoma stalviršio išvaizda, bet ir apsisaugoma nuo vandens, maisto ar kitų produktų prasiskverbimo. Tai prailgins baldo tarnavimo laiką ir taupys jūsų pinigus, nes nereikės nieko keisti.

Plačiau