Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Pakėlimo mechanizmai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

„Ulmo“ el. parduotuvė yra puiki vieta įsigyti kokybiškus pakėlimo mechanizmus savo baldams. Pas mus rasite: reguliuojamus dujinius pakėlėjus, skirtingo pločio stalviršio pakėlėjus, specialius AirticLift pakėlimo mechanizmus bei daugelį kitų. Itin naudinga tai, kad nepriklausomai nuo to, kokiam projektui ar paskirčiai jie jums reikalingi, prekės puslapyje galite rasti daug naudingos informacijos bei sužinoti, kuo išskirtiniai bei pasižymi jus dominantys durelių pakėlimo mechanizmai. Patikusius produktus dėkite į krepšelį, pateikite užsakymą, o mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu visoje Lietuvoje arba paruošimu atsiėmimui.

Kas yra pakėlimo mechanizmai ir kaip jie veikia?

Baldų pakėlimo mechanizmai, pavyzdžiui, dujiniai ar mechaniniai pakėlėjai, leidžia reguliuoti tam tikros judančios baldo dalies aukštį, padėtį ir palengvina naudojimą. Dujiniai mechanizmai naudoja suslėgtas dujas, esančias cilindre. Judinant, dujas suspaudžia prie cilindro esantis stūmoklis, todėl durelių ar segmento judesys būna sklandus ir kontroliuojamas.

Na, o mechaniniai pakėlėjai veikia rankiniu būdu ir jie reaguoja tik į fizinę jėgą - judesį. Dėl savo patikimumo, pigumo ir ilgaamžiškumo jie dažniausiai naudojami biuro kėdėse, staluose ir sandėliavimo erdvėse.

Rinkitės tinkamą pakėlimo mechanizmą

Tinkamo kėlimo mechanizmo pasirinkimas priklauso nuo numatomos baldo paskirties ir to, kokių reguliavimo galimybių reikės.

Stalų, stalviršių ir barų (bei visų kitų baldų, kurių aukštį reikia dažnai reguliuoti) konstravime labai praverčia dujiniai durelių pakėlimo mechanizmai. Jie užtikrina sklandesnį darbą bet kokiomis sąlygomis.

Mechaninės spyruoklės arba mechaninis pakėlėjas tinka tais atvejais, kai pirmenybė teikiama paprastumui ir ekonomiškumui, pavyzdžiui, gamybinių patalpų aplinkoje arba ten, kur reguliavimas atliekamas retai, o švelnumas ir komfortas tikrai nėra svarbūs prioritetai

Pakėlimo mechanizmų pritaikymas

Pritaikant pakėlimo mechanizmus namams, negalima tiesiog pirkti aklai. Reikia atsižvelgti į patalpos funkcionalumą ir jūsų poreikius, gyvenimo būdą bei kaip naudosite tą baldą, prie kurio tvirtinsite pakėlėjus.

Daugiafunkcėms erdvėms ir dažnai naudojamiems baldams lengviau pritaikyti dujinius mechanizmus, nes jie yra lengvi bei universalūs, tad idealiai tinka reguliuojamiems stalams ar baldams su keičiamu aukščiu, ilgiu.

Vietoms, kuriose reguliavimui poreikis nekyla, lengviau pritaikomos mechaninės detalės. Jos yra pigesnės bei puikiai atlieka savo funkciją.

Plačiau