Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Baldų ratukai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Esate baldininkai, atnaujinate baldus, juos taisote ar tiesiog norite padidinti komfortą namuose, biure ar savo dirbtuvėse? Esate ten, kur reikia, nes „Ulmas“ gali pasiūlyti labai didelį furnitūros asortimentą internetu. Mūsų el. parduotuvėje rasite daug skirtingų vienkrypčių, dvikrypčių metalinių ar gumuotų ratukų su stabdžiais ir ne tik. Patrauklia kaina galėsite juos įsigyti, o mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu ar suruošimu atsiėmimui. Visi baldiniai ratukai turi savo prekės puslapį, kuriame yra svarbiausia techninė informacija, leidžianti lengviau rasti tinkamiausią ratuką savo poreikiams.

Kaip pasirinkti tinkamus baldų ratukus savo projektui?

Ieškant, kurie ratukai baldams yra tinkamiausi, rekomenduojame atsižvelgti į funkcionalumą bei estetiką. Visų pirma – ratukas turėtų atlikti savo pagrindinę funkciją ir suteikti baldui galimybę judėti. Atkreipkite dėmesį į tai, kokias savybes ratukai turi. Jie gali būti su stabdžiu ir judėti viena arba dviem kryptimis. Stabdis itin praverčia darbo vietose, kai norite, kad sunkūs baldai nejudėtų iš vietos. Na, o dvikrypčiai ratukai baldams verti didesnės investicijos, nes galės judėti taip, kaip norite, o vienkrypčius turėsite stumti tik tam tikra kryptimi.

Dauguma mūsų siūlomų ratukų atlaiko tikrai didelį svorį, tačiau įvertinkite visą baldo masę prieš nuspręsdami ar užteks dviejų, keturių ar reikės daugiau ratukų, kur juos montuoti.

Galiausiai galite vertinti ir estetiką. Jums siūlome juodos, metalo spalvos ar permatomus ratukus, kad atitiktų Jūsų dizaino ir estetikos viziją.

Baldų ratukai ir jų įtaka jūsų namų ergonomikai ir dizainui

Baldiniai ratukai gali pagerinti bet kurios patalpos funkcionalumą. Jie palengvina sunkių baldų perkėlimą, suteikia laisvę lanksčiai keisti išplanavimą ir palengvina valymą.

Mobilumas, kurį suteikia ratukai naudingas visiems, tačiau ypatingai pasitarnauja riboto judrumo ar negalią turintiems žmonėms, kadangi gali sumažinti fizinį krūvį, susijusį su baldų perkėlimu.

Dizaino požiūriu ratukai gali tapti industrinio stiliaus akcentu, tačiau paprastai jie įrengiami ne dėl grožio, bet dėl funkcionalumo ir praktiškumo.

Kaip sumontuoti ratukus ant baldų?

1. Pasirinkite tinkamus ratukus ir įsitikinkite, kad jie atlaikys baldo svorį ir nepažeis grindų.

2. Jei baldai turi kojeles, jas gali tekti nuimti. Įsitikinkite, kad pagrindas yra stabilus ir išlaikys ratukus.

3. Pažymėkite vietas, kuriose bus tvirtinami ratai. Čia svarbus tikslumas. Nuo jo priklauso mobilumas ir stabilumas.

4. Jei reikia, pažymėtuose taškuose išgręžkite paruošiamąsias skylutes. Taip bus lengviau pritvirtinti ratukus ir išvengsite baldinės plokštės pažeidimų ar deformacijos.

5. Dabar jau galite ratukus įstatyti į vietą. Jei prie komplekto yra specialios plokštelės, sulygiuokite jas su paruošiamosiomis skylėmis ir pritvirtinkite varžtais.

6. Švelniai pajudinkite baldą, kad įsitikintumėte, jog tvirti ratukai gerai ir sklandžiai juda grindimis.

Plačiau