Filtruoti
Kainos rėžiai
Padengimas
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Plastikiniai laikikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Plastikiniai laikikliai reikalingi labai didelėje dalyje projektų. Juos naudoja baldininkai, remonto specialistai, NT statytojai ir vystytojai bei daugelis kitų. Jeigu jūs ieškote vietos, kur galite patrauklia kaina įsigyti didelius kiekius plastikinių laikiklių bei su jais susijusių furnitūros detalių, esate ten, kur reikia. „Ulmas“ siūlo vieną didžiausių kokybiškos furnitūros asortimentų visoje Lietuvoje, tad nepraleiskite progos įsigyti tai, ko reikia jūsų projektui. Visi laikikliai ar jų priedai turi savo prekės puslapius, kuriuose pateikiama svarbiausia informacija, galinti padėti išsirinkti.

Ką svarbu žinoti apie plastikinius laikiklius?

Plastikiniai laikikliai yra pakankamai populiarūs ir nebrangūs. Jie vertinami dėl to, kad yra lengvai pritaikomi, nes gali būti įvairiausių spalvų, mažai sveria bei suteikia pakankamą atramą daugumai baldų, aksesuarų ar kitų objektų, kuriuos norite tvirtinti. Nors beveik visad nėra skirti atlaikyti tokį didelį svorį, kaip metaliniai, iš plastiko pagaminti laikikliai puikiai tarnaus namų, komercinių patalpų ar kitų tipų erdvėse.  

Kur panaudoti plastikinius laikiklius?

Daugiausiai plastikiniai laikikliai yra naudojami veidrodžiams ar lentynoms kabinti ir tvirtinti. Plastikas nepažeidžia stiklo, tačiau yra pakankamai tvirtas, kad atlaikytų veidrodžio svorį bei leistų jį pritvirtinti. Tad tokius laikiklius nesunkiai panaudosite namų ar komercinių patalpų vonios kambariuose, rūbinėse ar persirengimo kabinose, prieškambariuose, miegamuosiuose bei kitose erdvėse, kur reikalingas sieninis veidrodis.

Kartu nepamirškite ir specialių plastikinių jungčių, kurios padeda sutvirtinti detales bei sujungimo taškus.

Plastikinių laikiklių kainos

Plastikinių laikiklių kainos gali skirtis, priklausomai nuo jų tipo. Visos kainos (nuo) yra pažymėtos prekių kataloge. Jūs galite įsidėti produktus į krepšelį ir iš karto matysite, kokia suma gaunasi pagal užsakomų prekių kiekį. Arba, jeigu norite, susisiekite su artimiausiu pardavimų skyriumi ir gaukite individualų pasiūlymą.

Dauguma plastikinių laikiklių ar iš plastiko pagamintų furnitūros detalių pasižymi labai maža vieneto kaina, ypač – perkant didelius kiekius.

Plačiau