Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Tipas
Žingsnis
Ar yra sandelyje?

Medinės rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Esate baldininkai, NT vystytojai, interjero dizaino ar apdailos specialistai ar tiesiog norite pagerinti baldų ar patalpų estetiką su furnitūros elementais? Tuomet esate ten, kur reikia, nes „Ulmas“ jums gali pasiūlyti nemažą medinių baldų rankenėlių asortimentą. Šios, įvairių atspalvių ir skirtingų formų rankenėlės gali tapti skoningu akcentu, sujungiančiu skirtingas temas ir formas bei linijas į vieną, darnią visumą.

Jeigu jums reikalingos būtent medinės baldų rankenėlės, peržvelkite mūsų asortimentą. Atsidarius patikusios prekės puslapį, jame rasite svarbiausią techninę informaciją apie rankenėlę (žingsnį, matmenis, medžiagas, iš kurių pagaminta ir ne tik). Prekės puslapyje taip pat pateikiama detali informacija apie kainą. „Ulmas“ pasiūlys furnitūros pristatymą visoje Lietuvoje.

Kokie yra medinių rankenėlių privalumai?

Kiekvienas produktas yra unikalus ir savitas. Taip pat gali skirtis ir naudojimo įpročiai. Dėl šių priežasčių, konkrečios medinės baldų rankenėlės turės savitus privalumus. Tačiau keli iš jų yra bendri bei tinka kone visiems modeliams. Tai:

  • Grožis. Mediniai furnitūros elementai iš karto skleidžia jaukumą bei šilumą. Jų natūrali išvaizda pagerina bendrą vaizdą patalpoje.

  • Daug unikalių variantų. Mediena ant kiekvienos rankenėlės gali būti bent šiek tiek skirtinga, tad niekada nepritrūks unikalumo.

  • Universalumas. „Ulmo“ asortimente rasite įvairių formų, dydžių ir atspalvių medines baldų rankenėles kiekvienam stiliui ir baldui.

  • Lengvas pritaikymas. Jei norite, rankenėles galima perdažyti arba perlakuoti, kad atitiktų konkrečius dekoro poreikius.

  • Malonu prisiliesti. Švelni šlifuotos medienos tekstūra leis už rankenos patogiai suimti. Tokia rankena bus ergonomiška ir patogi.

  • Ilgaamžiškumas. Tinkamai apdorotos medinės rankenėlės yra patvarios ir atsparios įvairiam aplinkos poveikiui.

Ar medinės rankenos yra geros?

Jeigu tinkamai ir atsakingai pasirenkamos, kokybiškai pritvirtinamos, o vėliau yra prižiūrimos – medinės baldų rankenėlės tikrai bus geros. Svarbu pasirinkti patikimą tiekėją ir žinoti rankenėlės matmenis, dizainą bei tvirtinimo ypatumus. Jeigu pagal šiuos kriterijus ji atitinka poreikius, medinė rankena tikrai bus gera.

Kiek laiko tarnauja medinės rankenėlės?

Medinių baldų rankenėlių tarnavimo laikas gali būti pakankamai įvairus. Paprastai jos būna labai patvarios. Tinkamai prižiūrint medines rankenėles, jos gali tarnauti daugelį metų. Svarbu, kad jų neveiktų per didelė drėgmė ir tiesioginė saulė.

Aišku, ilgaamžiškumas priklauso ir nuo tokių veiksnių kaip medienos rūšis, aplinkos, kurioje jos naudojamos, sąlygos ir tai, kaip jas prižiūrite. Jei medinių rankenėlių neveikia pernelyg didelė drėgmė ar tiesioginiai saulės spinduliai, jos gali tarnauti dešimtmečius. Reguliarus valymas ir perlakavimas ar perdažymas taip pat gali padėti jas atsinaujinti.

Plačiau