Filtruoti
Kainos rėžiai
Aukštis, mm
Ilgis, mm
Daugiau
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Guoliniai bėgeliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

Baldininkams, namų šeimininkams, interjero dizaino, dekoravimo sprendimų kūrėjams ar remonto specialistams tikrai bus aktualūs guoliniai stalčių bėgeliai. Ši universali ir funkcionali konstrukcija dažnai pritaikoma virtuvės, miegamojo, svetainės, darbo ar kitų kambarių balduose. „Ulmas“ turi labai platų furnitūros sprendimų asortimentą, todėl tai, ko reikia, įsigyti galės ir profesionalai, ir pradedantieji. Patogūs prekių filtrai, rūšiavimo įrankis ir informacija prekės puslapyje leis lengvai rasti idealų variantą ir priimti geriausią sprendimą. Įsidėkite bėgelius į krepšelį, o mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu visoje Lietuvos teritorijoje.

Ką reikia žinoti apie guolinius bėgelius?

Guoliniai bėgeliai stalčiams – viena iš dviejų populiariausių bėgelių rūšių (kita – ritininiai). Čia, sklandžiam atidarymui bei uždarymui naudojami specialūs rutuliniai guoliai. Apie juos verta žinoti keletą dalykų. Tai padės jums išsiaiškinti ar būtent guolinių bėgelių montavimas labiausiai atitiks situaciją ir planą.

Pradėti verta nuo to, kad guoliai užtikrina sklandų, lengvą stalčiaus slydimą jam judant, todėl gerokai sumažėja trintis. Guolis – patvari, dideles apkrovas atlaikanti konstrukcija, tad jie tinka ir sunkesniems, didelių gabaritų stalčiams.

Svarbu paminėti, kad nemažai guolinių bėgelių turi visiško ištraukimo galimybę, todėl galima pasiekti daiktus net ir esančius stalčiaus gale. Guolis leidžia visam mechanizmui judėti tyliai ir tolygiai, tad padidėja komfortas, jaučiasi prabangumas.

Tiesa, kiek daugiau keblumų už ritininius bėgelius kelia guolinių montavimas. Matuojant ir montuojant reikia tikslaus lygiavimo, todėl labai svarbu laikytis gamintojo nurodymų.

Kur galima naudoti guolinius bėgelius?

Guoliniai stalčių bėgeliai gali būti pritaikomi aibėje situacijų ir vietų:

  • Spintelės virtuvėje – jie idealiai tinka net sunkiems stalčiams, kuriuose laikomi puodai, keptuvės ar dideli kiekiai maisto produktų.

  • Komodos miegamajame – guoliai leis pilnai ištraukti stalčių ir pasiimti net giliau padėtus rūbus ar aksesuarus.

  • Biuro balduose – guoliai tarnauja kaip naudingas priedas dokumentų spintose ir rašomuosiuose staluose. Su jų funkcionalumo pagalba lengva pasiekti dokumentus.

  • Sunkių įrankių sandėliavimui dirbtuvėse – guoliai visad puikiai tinka sunkių įrankių stalčiams, užtikrina stabilumą atidarant, uždarant.

  • Vonios kambaryje – guoliai turėtų sklandžiai veikti ir aplinkoje, kurioje yra daugiau drėgmės.

Tai – tik dalis erdvių bei baldų, kur guolinių bėgelių montavimas yra dažniausias. Galimybės – beveik neribotos.

Kas yra guoliniai bėgeliai?

Stalčių bėgeliai su guoliais - tai stumdomo stalčiaus mechanizmo tipas, kuriame naudojami rutuliniai guoliai. Jie sukuria galimybę sklandžiai ir tolygiai judinti stalčių. Tokius bėgelius sudaro du pagrindiniai komponentai: vidinis bėgelis, tvirtinamas prie baldo ir stalčiaus bėgelis, tvirtinamas prie paties stalčiaus. Kai stalčius atidaromas arba uždaromas, bėgeliuose esantys rutuliniai guoliai sukasi, eliminuodami trintį (ji pakeičiama riedėjimu) ir užtikrina, kad stalčius atsidarys bei užsidarys.

Plačiau