Plastikiniai profiliai

Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

Iš plastiko pagaminti plintuso profiliai padeda sukurti norimą estetiką bet kuriuose namuose bei apsaugo plintusus nuo pažeidimų, drėgmės ir kito neigiamo poveikio. Šią specifinę furnitūros detalę galite patogiai pirkti internetu, tiesiog iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės. Prekės puslapyje matysite svarbiausią techninę informaciją apie medžiagos savybes, spalvą, ilgį ir plotį bei net likučius mūsų sandėliuose. Ši informacija tikrai praverčia pirkėjams, kurie nori įsigyti būtent tokį plintusą ar profilį, kurio reikia Jų projektui.

Plastikiniai profiliai: universalūs sprendimai interjerui

Plastikiniai profiliai, ypač naudojami interjere kaip plintuso apsauga ir uždengimas, yra universalus ir praktiškas sprendimas, leidžiantis padidinti bet kokios erdvės funkcionalumą ir pagerinantis estetiką.

Šie profiliai skirti sienų ir grindų jungtims uždengti, apsaugoti jas nuo dulkių, fizinių pažeidimų ir drėgmės. Tai yra dalykai, kurie dažniausiai kenkia šiai konstrukcijos daliai. Privalumas dar ir tas, kad plastikinis profilis plintusui prideda išbaigtumo.

Skaidrūs plastiko profiliai yra tinkami papildyti įvairias interjero temas - nuo modernių ir elegantiškų iki tradicinių ar labai ištaigingai puošnių. Be to, patys plastikiniai profiliai plintusam sveria nedaug, todėl juos lengva gabenti, nešioti ir montuoti. Poreikiai priežiūrai taip pat yra minimalūs. Norint išlaikyti geriausią estetiką juos tereikia paprasčiausiai nuvalyti.

Be to, dėl savo ilgaamžiškumo ir atsparumo vandeniui bei kai kurioms cheminėms medžiagoms, plastikiniai plintusai yra idealus pasirinkimas virtuvėms, vonios kambariams ir patalpoms, kuriose būna gana daug santykinės drėgmės.

Kaip rinktis tinkamus plastikinius profilius?

Kadangi mūsų asortimente yra tik skaidrūs plastiko profiliai plintusams, jums reikia įvertinti ar skaidrus plastikas yra būtent tai, kas tinka jūsų aplinkai.

Kokybiškas mūsų plintusų plastikas yra ganėtinai atsparus drėgmei ir cheminėms medžiagoms, tad gali tikti virtuvėms, valgomiesiems, svetainėms. Visgi voniai rekomenduotume atidžiai įvertinti sprendimą, ar nėra dar tinkamesnės opcijos.

Skaidri apdailos detalė yra universali, nes neužgožia kitų spalvų ir elementų, tačiau jei po ja matysis konstrukciniai elementai, tai nebūtinai yra tas dalykas, kurio norisi kiekvienam interjere. Juk svarbu, kad profilis ne tik gerai priglustų bei saugotų nuo drėgmės ar dulkių, tačiau ir gražiai atrodytų bendrame kontekste.

Plastikiniai profiliai internetu

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad plastikinis profilis parduodamas po 3 m ilgio segmentus, tad kaina yra nurodoma būtent tokiam ilgiui. Jūs galite įsigyti tiek segmentų, kiek jums reikia, o mes pasirūpinsime sparčiu įgyvendinimu.

Šiuo metu plintuso profilius galima atsiimti tik prekybos vietose Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Plastikiniai profiliai nėra pristatomi.

Plačiau