Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Prieškambario kabyklos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Prieškambaris – ta vieta namuose, kur dažniausiai laikome žieminius rūbus, raktus, aksesuarus ar kitus daiktus, kurie reikalingi išeinant. Tam, kad jie nesimėtytų bet kur ir bet kaip, praverčia prieškambario kabyklos bei kabliukai. Mūsų elektroninė parduotuvė jums pasiūlys itin platų tokių kabyklų asortimentą patraukliomis kainomis. Jis aktualus visiems: baldininkams, interjero dizaineriams, dekoro specialistams, remonto meistrams ar tiesiog pasidaryk pats projektus mėgstantiems namų šeimininkams.

Visos prieškambario pakabos ar kabliukai turės savo prekės puslapį, kuriame nurodomi matmenys bei kita aktuali informacija. Stebėkite ar pakabos nėra pažymėtos specialiu akcijos ženklu. Tada atsiranda galimybė nemažai sutaupyti bei šį furnitūros elementą įsigyti pigiau nei įprastai. Na, o kadangi mūsų asortimentas – platus, tai tikrai visi pirkėjai galės rasti tokį kabliuką arba kabyklą, kurie atliks praktinę funkciją bei puikiai derės prie likusio prieškambario interjero.

Drabužių kabyklos tipai

Drabužių kabyklos gali būti net kelių tipų. Jeigu kalbame apie prieškambarius, jiems siūlomi labai panašūs sprendimai, kaip ir kitiems kambariams.

Kabliukai – pavienius arba dvi specialias detales drabužių užkabinimui turintys furnitūriniai elementai. Juos pritvirtinus ant sienos arba prie kito paviršiaus atsiranda vieta, kur galima pasikabinti savo drabužius, savo rūbus patogu pasiimti.

Rankenėlės – į kabliukus panašūs sprendimai, kurie nėra užlenkti į viršų ir paprastai leidžia daiktus užkabinti stačiu kampu. Rankenėlės dažnai atrodo moderniau ir elegantiškiau už daugumą kabliukų, tačiau ne visais atvejais tinka.

Pakabos prieškambaryje – tai iš daug rankenėlių ir/ar kabliukų sudaryta sistema, ant kurios bus vietos susikabinti tikrai daug drabužių. Kaip matote, kiekvienas prieškambario kabyklos tipas turi savų privalumų.

Kokio dydžio drabužių kabyklos Jums reikės?

1. Įvertinkite tą erdvę, kurioje bus montuojama kabykla – kiek laisvos vietos turite?

2. Pagal tai galima susiaurinti rezultatų sąrašą ir imti galvoti apie funkcionalumą – kiek drabužių ruošiatės kabinti?

3. Jeigu matote, kad prieškambaryje reikės didelės ir daug kabliukų turinčios pakabos, rinkitės Prato, SKA arba WS19 sprendimus, o kitu atveju tiks ir pavienės rankenėlės ar kabliukai.

Paprastai prieškambaryje pravartu turėti bent 4 kabliukus – rankenėles. Taip striukes ar svarbiausius daiktus galėsite susikabinti jūs patys bei bent keli artimieji. Didesnio skaičiaus prieškambaryje reikia tik gausioms šeimoms ar dėl pereinamojo sezono, kai, priklausomai nuo oro gali reikėti daug skirtingų drabužių.

Geriausia rūbų kabykla: į ką dar atkreipti dėmesį?

Negalima teigti, kad kažkuris vienas sprendimas bus universaliai geriausias. Jeigu galvojate, kurios prieškambario pakabos bei kabyklos labiausiai tinka, turite įvertinti funkcionalumo, užimamos vietos bei estetikos aspektus.

Nors prieškambaris (koridorius) retai kada įvardinamas, kaip ta vieta, kurios interjeras yra namų puošmena, tačiau tam tikros detalės gali labai pakelti jo vertę. Dėl to pagalvokite apie bendrą spalvų, formų ir linijų įvairovę visame interjere. Klasiškoje ir labiau retro, elegantiško stiliaus pilnoje aplinkoje gražiausiai dera aukso ar ryškesnių spalvų, apvalesnių formų kabyklos bei kabliukai.

Juodos ar baltos kabyklos daugiausiai derinamos prie modernių, šiuolaikiškų ir minimalistinių prieškambarių dizaino. Jiems būdingos griežtesnės, tiesesnės linijos arba labai priešingi kontrastai.

Drabužių kabyklos - kas tai?

Drabužių kabyklos – tai furnitūros elementas, išradimas, kuris skirtas tam, kad pavyktų pasikabinti ir lengvai pasiimti drabužius. Tačiau per laiką prieškambario kabyklos tapo naudojamos ne tik drabužiams, bet ir aksesuarams, o namuose įprasta matyti ir ant jų kabinamus skėčius, šunų pasaitėlius ar petnešas bei net raktų ryšulėlius. Tam tikrais atvejais tai gali būti ir labai gelbstintis akcentas, kadangi neštis su savimi striukę, būti su ja arba laikyti kuprinę rankose nėra patogu ir praktiška. Kabykla sprendžia daiktų laikymo problemą, didina erdvės funkcionalumą ir padeda palaikyti tvarką prieškambaryje.

Plačiau